Technopat Üyelerinin Bilgi Yeterliliği

Açmış olduğunuz konulara gösterilen ilgi ve çözüm önerileri sizi memnun ediyor mu?

• Çok memnun kalıyorum.

Oy: 119 32,5%
  • Genel olarak çözüm üretilemiyor. Daha sonradan kendim çözmek zorunda kalıyorum.

Oy: 87 23,8%
  • Hiç memnun değilim çünkü maksat mesaj kasmak olsun tutumunda takılan insanlar çoğunlukta.

Oy: 72 19,7%
  • Hiç memnun değilim diyemem ama açılan teknik bir konuya gösterilen doğru ilgi bence de çok yetersiz.

Oy: 88 24,0%

• Oy verenlerin toplamı
    366
İnsanlara yardım etmek için mesaj yazıp ilgilenen o kadar çok iyi moderatörler ve kullanıcılar var ki anlatamam ama aynı zamanda sırf mesaj yazmak için gelenler de var. Çoğunluk olarak yardım edenler geliyor konulara. Benim de açtığım bütün konular çözüme kavuştu. Teşekkürler Techopat! :D

Yani actığım bazı konular için ozellikle birilerini etiketlemem gerek :/
Yani actığım bazı konular için ozellikle birilerini etiketlemem gerek :/

Açtığım ilk konulara mesaj bile gelmiyordu. Şimdiki konuları da rastgele kendim çözüyorum bu forum çözmüyor.

Bu konunun bir daha güncellenmesi lazım. Sonuçları açıkçası çok merak ediyorum. İnternetten aradığımda çıkan konuların sahipleri cevap verenlerden daha bilgili çıkıyor bazen. Anket nasıl olurdu merak ettim doğrusu.

Son derece memnunum. Verdikleri bilgiler, öneriler, çözümler çok işime yaradı. Aynı şekilde ben de herkese çok fazla yardımcı oluyorum.

Forumdaki bilgi seviyesini 2 tane ekran görüntüsü ile gösterebilirim. Ayrıca "RK61 alınır mı?" konusunu defalarca kez öne çıkartmama rağmen durum bu şekilde.

IMG_20240223_010932.jpg

IMG_20240223_010641.jpg

Bu pek dogru bir kiyaslama degil. Klavye herkesin ilgi alani degil ama ulke gundemi herkesin ilgi alani. Demek istedigini anladim ancak ornek hatali.

Haklısınız ancak ülke gündemi ile ilgili bir konu yerine ortalama bir konu dışı konusu koysaydım sonuç pek farklı olmazdı muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı