Technopat üyelerinin en iyi oyunu hangisidir?

Dying Light efsane bir seri vaktine göre o grafikler ve vuruş efektleri harika...

Half-Life evreni çok düşünülmüş efsane bir şey bütün oyunları ile beraber Half-Life evrenine dahil olan her içerik. Belgeseller dahil.

GTA Vice City.

Payday 2 kasılması zor ve anlayana kadar oyun çok zor fakat skilleri öğrenip Build dizmeyi öğrendiğinde o kadar zevkli oluyor ki...

Son oyuncu Minecraft sunucusu çocukluğum orada geçti hala arada girerim, sarar.

BeamNG.drive.

Grafikleri iyi sayılır, fiziği neredeyse mükemmel, mod desteği geniş, oynanış olarak şimdilik idare eder ama modla çok oyunculu oynayış var. Tek sıkıntı optimizasyon.

Çeşitilik konusunda Roblox (gerçek), grafikler konusunda (APU sisteme sahip olduğum için fazla grafikli oyun oynamadım) CoD Warzone, oynanış konusunda Battlefield 4.

Merhaba, Technopat Sosyal'deki arkadaşlarım. Yanlış anlaşılmasın en sevdiğiniz oyun değil grafik, teknik, optimizasyon, çeşitlilik, oynanış gibi kategorilerdeki en iyi oyun sizce ne?

Grafikleri ne kadar kötü olsa da hikaye açısından Undertale. Şu an oyunu yaşatıyorlar ama boş oyun tozlu raflara kaldırılmaliydi neyse.

Grafikleri ne kadar kötü olsa da hikaye açısından Undertale. Şu an oyunu yaşatıyorlar ama boş oyun tozlu raflara kaldırılmaliydi neyse.
Undertale'i hikaye ve evren zenginliği açısından geçen bir sürü oyun var bence. Ama indie olduğunu unutmamak lazım, başarılı oyun ama hikaye açısından en iyi demezdim ben.

Undertale'i hikaye ve evren zenginliği açısından geçen bir sürü oyun var bence.

Olsaydı Undertale'ı o tür konularda koyup geçeceğini düşünüyorum yani hayır. Bu oyun tutku ile 1 yılda tek kişi tarafından yapıldı oyunun içindeki tek şey tutku idi. Cyberpunk'da olmayan şeyler hani. Bu yüzden o tür oyunlardan daha popüler. Benim için 2020 ve 2021 çok güzel geçti Undertale sayesinde bende yeri ayrıdır.

Undertale'i hikaye ve evren zenginliği açısından geçen bir sürü oyun var bence. Ama indie olduğunu unutmamak lazım, başarılı oyun ama hikaye açısından en iyi demezdim ben.

İndie olması en iyi olamadığı anlamına gelmez bence. Oyunu bitirince de bitmiyor zaten olay. daha geniş.

Yeni konular

Geri
Yukarı