Technopat üzerinden dolandırıcılık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu mesaj her şeyin özeti.

Yönetimi göreve davet ediyoruz konu oluştur hocam arkandayız.

Ben sana mevzuyu söyleyeyim bu alım satım bölümü iki tık alır, 100 kişiden 3-5 tanesi dolandırılırsa da korkuturuz bir şey olmaz diye bu tarz satışlar görmezden geliniyor. Kim dolandırmış kim dolandırılmış gram umrumda değil, EMPRESS oyunu satın alıp, kırıp 100.000 kişiye dağıtıyorsa senin de aldığın hesabı 100 kişiye satman aynı şey. Birisinde şov yapıp diğerinde öyle bakıyorsun alım-satım kısmında bir telefon onayı bile yok. O kadar moderasyon bunu görmüyor mu da ben anlatacağım.

Ben sana mevzuyu söyleyeyim bu alım satım bölümü iki tık alır, 100 kişiden 3-5 tanesi dolandırılırsa da korkuturuz bir şey olmaz diye bu tarz satışları görmezden geliyorlar. Kim dolandırmış kim dolandırılmış gram umrumda değil, EMPRESS oyunu satın alıp, kırıp 100.000 kişiye dağıtıyorsa senin de aldığın hesabı 100 kişiye satman aynı şey. Birisinde şov yapıp diğerinde öyle bakıyorsun alım-satım kısmında bir telefon onayı bile yok. O kadar moderasyon bunu görmüyor mu da ben anlatacağım.

Haklısın ama @Recep Baltaş konuya el atacağını söyledi.

Artık ikinci el satışlara bir güncelleme gelmeli.

• @LastRienn 2031'e kadar banlanmıştır.
  • Hesap satışı yasaklanmıştır.
  • İkinci el bölümü için en az 1 yıl üyelik şartı getirilmiştir (Yakında uygulamaya geçecek.)
  • İkinci el mesaj gereksinimi 100'den 500'e çıkartılmıştır. (Yakında uygulamaya geçecek.)

• İkinci el bölümü için en az 1 yıl üyelik şartı getirilmiştir (Yakında uygulamaya geçecek.)
  • İkinci el mesaj gereksinimi 100'den 500'e çıkartılmıştır.
Bir de fikirlerimizi belirtebileceğimiz bir AR-GE bölümü açsanız?

• İkinci el mesaj gereksinimi 100'den 500'e çıkartılmıştır.

Sınırsız ban isteriz.

Böylelerine yer yok biri biter diğeri gelir ibret olsun hocam.

Haklısın ama @Recep Baltaş konuya el atacağını söyledi.

Artık ikinci el satışlara bir güncelleme gelmeli.
Bakın ben satış yapıyorum ama tarafsız olarak söylüyorum. Ya yasaklanacak ya da kurallar ağırlaştırılacak. Referans bölümü olucak. Telefon numarası ile ilan açma vb. olaylar olursa kimse dolandırmaya kalkamaz.

• İkinci el mesaj gereksinimi 100'den 500'e çıkartılmıştır. (Yakında uygulamaya geçecek.)
Hocam şu arkadaşın hesabına da bir el atsanız.
Özellikle benim açtığım konuyu gizli gizli takip ediyor. Bir ara ss almıştım.
azasd.png

Bakın ben satış yapıyorum ama tarafsız olarak söylüyorum. Ya yasaklanacak ya da kurallar ağırlaştırılacak. Referans bölümü olucak. Telefon numarası ile ilan açma vb. olaylar olursa kimse dolandırmaya kalkamaz.

Hesap satışı yasaklandı zaten.

Yolun sonu anlaşan dolandırıcıların ekmek teknesi yandı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı