Technopat Yarışması: 2000 TL'ye En Kötü Bilgisayarı Topla Trine 2'yi Al!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Merhabalar arkadaşlar, sizlerle bir oyun oynayacağız... KDV dahil 2000 TL'ye fiyat performans faciası yaratan, en kötü bakkal bilgisayarını toplayan kişi bizden Trine 2 PC oyunu kazanacak.

7 Gün Süreniz var, 28 Temmuz başlangıç tarihi, 4 Temmuz bitiş tarihi. Bu süre zarfında bu başlık altında bulabildiğiniz en kötü fiyatlarla, en düşük performansı verecek sistemi toplamanızı istiyoruz. Yarışmamızın amacı eğlence, ödülümüz de haliyle bir oyun. Zihin egzersizi olarak da oldukça ilginç bir yarışma olacağını düşünüyoruz. En kötü sistemi Technopat Ekibi olarak birlikte seçeceğiz, katkıda bulunanlar da oy verecek. Sizin de kötü sistemlere verdiğini beğeniler, yaptığınız yorumlar, arkadaşlarınızın yorumları elbette etkili olacak. Bilgisayar toplama konusundaki ustalığınızı bakalım tam tersi yönde konuşturabiliyor musunuz...

Şartlar Özeti:
Süre: 28 Temmuz - 4 Ağustos
Yer: Technopat Yarışması: 2000 TL'ye En Kötü Bilgisayarı Topla Trine 2'yi Al! Başlığı
Kazanmak için: En iyi değil, en kötü fiyat performansı yakalamalısınız.
Fiyatlar: En kötü fiyat veren siteleri kullanabilirsiniz, bu da yarışmanın bir parçası, en pahalı satan siteleri bularak toplam fiyatta artış sağlayabilirsiniz.
İpuçları: Bakkal bilgisayarı düşünün, mahallenizdeki kazıkçı amca size ne satmaya çalışırdı? Hangi bilgisayarı istemezdiniz, arkadaşınıza 2000 TL'ye KDV dahil hangi sistemi satsalar isyan ederdiniz...

Soru ve görüşleriniz için buradayız...

Hediyemiz: Playstore Katkılarıyla 40 TL değerinde Trine 2: Oyun incelemeleri, Ön İncelemeler, Oyun videoları ve Oyun Haberleri - Playstore.com

Hangi donanımlar? Buna kasa da dahil mi, monitör de dahil mi ? Ayrıca nerede paylaşacağız ?

Vatan'da şuan indirim var da, indirimli fiyatı mı yoksa normal fiyatı mı alalım ?

Vatan'da ucuzsa pahalı bir siteden fiyat alın, bu sistemde kasa, monitör, kasaya dahil değilse güç kaynağı, klavye, fare, anakart, ram, ekran kartı, işlemci, sabit disk vb olması şart. Burada, konu altında paylaşacaksınız sistemi, her aklınıza takılanı sorabilirsiniz, konu burada olacağı için cevap vereceğiz. Yukarıda da ekleme yapacağız, zira konu çok tartışmaya müsait ve daha önce benzeri yapılmamış bir yarışma :)

2000 TL limitini aşmamanız gerekiyor, dizüstü değil masaüstü bilgisayar olacak ve hazır sistem değil siz toplayacaksınız parçaları yoksa çok kolay olurdu :) Dizüstü için ayrı bir yarışma yapacağız. Bu "en kötü sistem" fikri hoşunuza giderse daha büyük ödüllerle devam edecek bir Technopat yarışma modeli olacak arkadaşlar.

Not: Direkt Mac paylaşımını takdir ettim :D Cidden eğlenceli olacak...

2000 TL limitini aşmamanız gerekiyor, dizüstü değil masaüstü bilgisayar olacak ve hazır sistem değil siz toplayacaksınız parçaları yoksa çok kolay olurdu :) Dizüstü için ayrı bir yarışma yapacağız. Bu "en kötü sistem" fikri hoşunuza giderse daha büyük ödüllerle devam edecek bir Technopat yarışma modeli olacak arkadaşlar.

Eheh, yok ben yarışma amacıyla değil, sadece mac koymak güzel bir espri olur diye şey etmiştim. Ehehe

Evet acı içinde yaptım bunu :D Buyrun (kaynak nova bilgisayar) :

CPU:
63 $ ( 115,23 TL)
ANAKART:
149 $ ( 272,52 TL)
BELLEK - RAM:
85 $ ( 155,47 TL)
HARD DISK:
79 $ ( 144,49 TL)
EKRAN KARTI:
273 $ ( 499,32 TL)
MONİTÖR:
95 $ ( 173,76 TL)
KASA:
114 $ ( 208,51 TL)
KLAVYE / MOUSE:
26 $ ( 47,55 TL)
DVD / Blue-ray:
26 $ ( 47,55 TL)

TOPLAM :​
1.664,39 TL​
KDV (%18) :​
299,59​
NAKİT / HAVALE (TL) : 1.963,98 TL

Benim yazdığım laptop tek başına zaten facia :) Sis mirage ekran kartı falan yani :) Ama laptop sayılmıyormuş. Recep kardeşime alo diyim hemen :) Ama o kesin batırır beni. Dur gene de ben toplayım.. Latife bir yana, güzel bir düşünce. Gerçekten ilginç olacağı kesin .. Bakalım göreceğiz, neler olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı