Technopat Yarışması: 2000 TL'ye En Kötü Bilgisayarı Topla Trine 2'yi Al!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende Vatandan aynen öyle bir şey yapacaktım ama indirim fiyatlarla oynuyor biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Vatandan aynen öyle bir şey yapacaktım ama indirim fiyatlarla oynuyor biraz.

Ürünlerin indirimli fiyatı alınacaksa her sitede öyle olması gerekir. Bence bu saçma orjinal indirimsiz fiyatlarını vererek topladım ben. İndirim var diye kabul edilmeyecek bir şey yok. Neredeyse her sitede irili ufaklı indirimler var.

Ürünlerin indirimli fiyatı alınacaksa her sitede öyle olması gerekir. Bence bu saçma orjinal indirimsiz fiyatlarını vererek topladım ben. İndirim var diye kabul edilmeyecek bir şey yok. Neredeyse her sitede irili ufaklı indirimler var.

Mümkünse pahalı fiyatlarla toplayın, indirim lafından kaçış yok doğru ama her indirim indirim değil, hatta bazen gizli bindirim örneğin:
https://www.technopat.net/forum/android-telefonlari/6659-en-ucuzu-vatan-bilgisayarda-mi.html

Yok, indirimli toplamışım sonradan fark edip hüsrana uğradım :D

Ben karışmam sistem dediğin böyle olur :D

- - - Güncellendi - - -

Mümkünse pahalı fiyatlarla toplayın, indirim lafından kaçış yok doğru ama her indirim indirim değil, hatta bazen gizli bindirim örneğin:
https://www.technopat.net/forum/android-telefonlari/6659-en-ucuzu-vatan-bilgisayarda-mi.html

Ne yani şimdi topladığım sistemdeki donanımların hepsini %25 indirim fiyatıyla mı kabul edeceksiniz ? Başka bir sitede her zaman olan indirimler fiyata dahil olacak mı?

Ben karışmam sistem dediğin böyle olur :D

- - - Güncellendi - - -

Ne yani şimdi topladığım sistemdeki donanımların hepsini %25 indirim fiyatıyla mı kabul edeceksiniz ? Başka bir sitede her zaman olan indirimler fiyata dahil olacak mı

İstediğiniz yerden toplayabilirsiniz, sistemi topladığınız yerdeki fiyatlara bakarak 2000 TL KDV dahil olması ve berbat bir sistem olması gerekiyor önemli olan bu...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı