En kötü psu markası ?

En kötü psu markası ?

• Cooler master

Oy: 2 2,0%
  • Corsair

Oy: 3 2,9%
  • Thermaltake

Oy: 0 0,0%
  • Xigmatek

• Frisby

Oy: 43 42,2%
  • Everest

Oy: 46 45,1%
  • Redrock

Oy: 1 1,0%
  • Evga

• Antec

Oy: 8 7,8%

• Oy verenlerin toplamı
    102
En iyi markaları Casper kasasının içine koysan, onlar bile ısınır sorun çıkarır.
Valla doğrudur. Ama ben ön yargılı bakamıyorum veya bakmak istemiyorum. CASPER'ın gelişmesi bizlerin işine gelir. Ama geliştiğini bizler görür müyüz bilemem. Bizi gömer valla :yokartık:
Forumdan biri demişti, İ7'nin yanına GT730 takıyorlar diye. =)))))))))
Son sistemleri aslında fena değil. Ama alan olur mu onu bilemem. En azından bileşenler arasındaki uyumu anlamışlar =).

Everest, frisby ve casper kötüdür güvenilmez.
Redrock hakkında bir bilgim yok ilk defa duydum.
Vatan bilgisayar da Coguar marka power satılıyor Alman malı kaliteli bir powerdır.
Frisby katagorisi altında satılıyor aldatmasın.

8 yıldır Frisby kasa kullanıyorum çok memnunum fakat o PSU'su az çektirmedi.
Valla doğrudur. Ama ben ön yargılı bakamıyorum veya bakmak istemiyorum. CASPER'ın gelişmesi bizlerin işine gelir. Ama geliştiğini bizler görür müyüz bilemem. Bizi gömer valla :yokartık:
Son sistemleri aslında fena değil. Ama alan olur mu onu bilemem. En azından bileşenler arasındaki uyumu anlamışlar =).
Yavaş yavaş öğrenecekler inşallah. Bir gün bir bakmışız Casper'in laptopları ısınmıyor, masaüstüleri uyumlu.

Redrock'u anladımda, CM ve Antec'i kim işaretledi?:mad:

Yok, GT 730 değil, GT 630 :D Galiba ben demiştim :D

Belson: Exper kasaların içinden çıkan dandik psu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı