Technopat Yarışması: Borderlands 2 Kazanmak için Bir Yorum Yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beklentim ilk serisi kadar zevk vermesi, keyifli dakikalar geçireçeğimiz kesin, bekliyorum.

Borderlands 1'i ilk oynadığımda oyunu pek beğenmemiştim. Ancak daha sonra oyunu bir daha denemeye karar verdim. 1-2 bölüm geçtikten sonra oyunu yanlış değerlendirdiğimi fark ettim. Oyun çok eğlenceli ve kaliteliydi. Umarım Borderlands 2 1. oyun kadar iyi olur. Oyunu denemek için sabırsızlanıyorum.

Şu anda 2. oyun gelecek demek çok saçma olur çünkü geldi. Bu yüzden ben de daha farklı bir yorum yapacağım. 1. oyunu oynamamıştım ama oynamayı düşünüyordum. Daha sonra arkadaşlarımın tavsiyesi ile oyuna bir bakayım dedim fakat o arada 2. oyun çıkınca ilk oyun yalan oldu. Ben de ona bir bakayım dedim. Oyun gerçekten çok güzel olmuş bence. CO - OP oynandığı zaman çok eğlenceli olacak bir oyun kendisi. Herkese tavsiye ediyorum.

Anlaşılan insanların bildiği tek oyun var "Kal of dı duti"... (Olmayan the "dı" takısı da neden eklenir, çözülebilmiş değil) Biraz zincirlerinizi aşın... CoD gibi çoluk çocuk oyunlarından bi kopun artık...

Hep savaş oyunu oynamak evet insanı sıkıyor doğru. Ancak Call Of Duty dünyanın en çok kitleye sahip FPS oyunu. :D

Ben geçen Media-markt'a gittim. Şahane bir bilgisayar geldi, başladım izlemeye. Asus VG278H'yi koydular, GTX 580 ve i7 3770K gibi acayip parçalara sahip bir bilgisayarı koydular, gittiler CoD MW3 yüklediler. Dedim "BF3 daha iyi olmaz mıydı, hani grafikleri falan daha iyi" diye. Adam : " Ohoo, uçmuşsun sen yeğenim, BF3'ün mü grafiği iyi ? Peeh. " Dedi :D Bende ayrıldım ordan sessizce :D

Benim yazacağım bu mesaj son olsun ki konu sapmasın, yarışmaya başka katılanlar vardır belki.

Son ekleme...

Battlefield 3 dünyanın en gerçekçi grafiklerine sahip FPS oyunudur. Fakat Modern Warfare 3'ün alıcısı daha yüksek, Battlefield 3 den daha meraklı sahneleri var.

Neyse yarışma sonucu açıklanmıyormu artık! :D

Hep savaş oyunu oynamak evet insanı sıkıyor doğru. Ancak Call Of Duty dünyanın en çok kitleye sahip FPS oyunu. :D

Hristiyanlık da dünyanın en çok mensuba sahip dini. Ama bu onu en iyisi yapmıyor... Keza müslümanlık...

Ben geçen Media-markt'a gittim. Şahane bir bilgisayar geldi, başladım izlemeye. Asus VG278H'yi koydular, GTX 580 ve i7 3770K gibi acayip parçalara sahip bir bilgisayarı koydular, gittiler CoD MW3 yüklediler. Dedim "BF3 daha iyi olmaz mıydı, hani grafikleri falan daha iyi" diye. Adam : " Ohoo, uçmuşsun sen yeğenim, BF3'ün mü grafiği iyi ? Peeh. " Dedi :D Bende ayrıldım ordan sessizce :D

"Evet, mal!" deseydin.

İlk çıkan Borderlands'ı bir koşu gidip korsan olarak almıştım ne yalan söyleyeyim o zamanlar orijinal oyuna para vermenin saçma olduğu fikrine sahiptim neyse nerede kalmıştık: ve oyunu internette duyduğum an bu oyun benim olmalı gibi bir duygu oluşmuştu içimde. O oyunun ilk ekran görüntülerini gördüğüm anda o güzel çizgi romansı havası beni kendine bağlamaya başlamıştı bile.Ama bilgisayarımın donanım özellikleri çokta iyi olmadığından dolayı en düşük çözünürlükte bütün özellikler kapalı bir şekilde oynamıştım çok kötü bir durumdu dışardan bakan biri için ama öyle olmasına rağmen bile oyunu zevkle oynamıştım ve oyunu bir kaç kere bitirdikten sonra paraya kıyıp oyunun orjinalini bile almıştım ve bu benim için imkansız görünen bişeydi ki o bile oldu. Artık eskisinden daha iyi bir bilgisayara sahibim çokta iyi değil tabi de. Borderlans 2 çıkacağının haberlerini aldığım zaman gerçekten sevinmiştim çünkü o kendini bütün oyunlardan ayrı kılan çizgi romansı grafikleri beni delirtiyordu ki oyunun ilk oynanış videosunu izlediğim zaman üstüne biraz daha fazlasıyla çizgi romansı bir hava katıp atmosferi o kadar çok güzel bir şekilde vermişler ki inanamadım böyle bir şey beklemiyordum bile.Oyuna mizahi özellikler bile eklemişler o deli robot sağa sola çarpıp komik bağrışmaları beni ekran başında güldürdü ve FPS oyunlarının sadece sağa sola ateş etmekten ibaret olmadığını bize fazlasıyla göstererek beni fazlasıyla etkileyen bu oyun 10 üzerinden 10 almayı hak etti.

Ayrıca bize böyle bir fırsat sundukları için bu yarışmayı yapan Technopat ailesine ve Playstore'a teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar yarışmaya katıdığınız ve birbirinden güzel yorumlar yaptığınız için çok teşekkür ederiz. Mr10uR bizden Borderlands 2 kazandı. Yeni yarışmalarda yine birlikte olalım, mutlaka sizlere de oyun hediye edelim :) Tekrar teşekkürler ve iyi eğlenceler.

Not:
Mr10uR , özel mesaj atarsan yanıt olarak oyun kodunu ve gerekli bilgileri vereceğiz. Güle güle oyna.
Not 2: Elimizde keşke 4-5 tane olsaydı diyorum zira çok güzel mesajlar geldi, herkese hediye edemediğimize üzüldük. Daha sonraki yarışmalara daha kalabalık arkadaş grubunuzu çağırabilirseniz yararlı olur, biz de böylece dağıtmak için daha çok oyun isteyeceğiz :)

Önemli olan yarışmaktı... Değil mi arkadaşlar? ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı