Technopat Yarışması: Darksiders 2 Kazanmak için Bir Yorum Yapın

Her ne kadar Darksiders serisini pek iyi bilmesem de Darksiders 2'nin ilk videolarını görünce heyecanlanmıştım... Şimdi ise oyunun o güzel atmosferini , o dünyayı keşfederken bizlere eşlik eden güzel tınıları sabırsızlıkla bekliyorum.

Darksiders'a 2010 yılında müzik yapmak için gittiğim bir stüdyoda stüdyo sahibinin tavsiyesi ile başladım ve gerçekten çok kaliteli bir yapım ile karşı karşıya kaldım. Hikayesi, karakter dizaynları, müziği olsun her şeyi ile oyunu oynadıkça oyunun içinde hisettim kendimi ve o ara videolar beni benden alan yegane özelliklerden biriydi. Oyun mahşerin 4 atlısını anlatıyordu, kurgu çok iyiydi ve 2 yıldır 2. oyunu bekliyordum. Oynanışı rahat ve oyun içindeki bulmacaları ile vaktimizi alan heyecan verici bir yapımdı. Ve sonunda Darksiders 2 çıka geldi. Haritaları geniş, oynanış süresi uzun bir oyunla karşı karşıya geleceğimizi öğrenince daha da büyük bir heyecan sardı. Benim için asıl önemli olay oyunun karakteristik özellikleriydi. Yeni kahramanımız, Death ile birlikte değişmişti ve oyun artık openworld olmuştu. Bunların aanı sıra level upgrade, item upgrade, loot gibi yeni özellikler eklemişti bu daha da heyecan verici idi. Oyunun ilk videosunu izlediğimde Death ile Crowfather arasındaki dialogdan sonra Crowfather, Death'in kardeşi War'un kılığına bürünüyor ve War vs Death kapışması ile karşımıza çıkıyor. Bu görülmeye değer diye düşünüyorum. Ek olarak arkadaki sountrack'ler, insanın tüylerini ürperten cinsten ve o kadar epik bir mücadele ile karşılaşıyoruz ki, bunu görmek bile heyecan verici. Kısacası, Darksiders serisi çok ayrı ve kusursuz bir oyun. Bende bu yarışma ile gelen fırsatı kaçırmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani silah oyunlarından sıkıldık, gerçekten sıkıldık. Batman Arkham City ve Darksiders 2 oyununu oynamayı herkes gibi ben de çok istiyorum.

İlk oyunda War'i yönettik ve ağzımız açık kaldı. İkinci oyunda daha seri olan Death'i yöneteceğimizi duyduğumda cidden sevindim çünkü Death her ne kadar cılız dursada seri olması ve bir çok farklı yeteneğe sahip olması beklenen değişiklikti. Mekan olarak, dövüşleri olsun bir çok şeyi Darksiders 2'yi oynamak için neden. Özellikle en baştaki War ile dövüşümüzde hayran bırakabilir derecede bir oyun olduğunu kanıtladı. Yeni alacağım sisteme Darksiders 2 ile merhaba demek hoş olurdu

Birincisini oynamış olmak isterdim ama maalesef oynamadım. Bugünlerde sürükleyici, kaliteli ve farklı oyunlar arıyordum. Bu başlığı gördüm, nasıl bir oyunmuş diye baktım, aradığım gibi bir oyuna benziyor. Videolarda gördüğüm kadarıyla atmosferi övüldüğü kadar var. Saatlerce oynansa bile sıkmayacak tarzdan bir oyun gibi duruyor. Herkes gibi ben de bu oyunu oynamak isterim :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı