Technopat Yarışması: Darksiders 2 Kazanmak için Bir Yorum Yapın

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Playstore'un Katkılarıyla Darksiders 2 Hediye Ediyoruz! | Technopat

Playstore’un katkılarıyla düzenlediğimiz yarışmalarımıza bir yenisiyle daha birlikteyiz. Son hız devam ettirmeye çalıştığımız yarışmalarımızın bu ayağında yine Playstore’un katkılarıyla Darksiders 2 hediye ediyoruz.
Yarışma Detayları
Yarışmaya katılmak için buradaki bağlantıdan forumdaki konu başlığımıza gitmeli ve bir cümle ile Darksiders serisinde hoşunuza gidenin ve Darksiders 2 için beklentinizin ne olduğunu söylemelisiniz.
Örnekler:

Darksiders’ın müziklerini çok seviyorum, ikinci oyunda da Jasper Kyd’ın müziklerini oyun esansında dinlemek için sabırsızlanıyorum.
ya da
Darksiders’ın paylaşılan ekran görüntüleri beni çok etkiledi, karanlık görünüyor bu tarz şeyleri çok severim oynamak istiyorum.

Kısacası siz oyunla ilgili iyi ya da kötü bir görüş bildirin, forum ve Türkçe kurallarına uygun bir cevap yazın, biz de oyunu seçeceğimiz bir kişiye hediye edelim.
Notlar:
İlk yarışmaya katılıp ödülü kazanan yarışmacı, diğer Darksiders 2yarışmalarına katılamaz.

Yarışmaya katılıp, ödül kazanamayan yarışmacıların, ikinci bir yarışma için her zaman hakları olacaktır.
Yarışmayı kazanan yarışmacıyla doğrudan iletişime geçerek oyunu nasıl indirip kuracağını anlatan bir rehberi kendisine ulaştıracağız.
Herkesin sadece bir katılım hakkı vardır. Aynı kişinin birden fazla e-posta hesabı ile yarışmaya katıldığı tespit edildiği takdirde, ödülü kazanan yarışmacının KEY’i, Playstore yetkililerine bildirilerek iptal edilecektir.
Technopat.net yönetimi, herhangi bir sebeple yarışmayı iptal etme, kuralları değiştirme ve yarışma tarihinin başlangıç ve bitiş tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.
Darksiders 2 ödüllü yarışmamızın başlangıç ve bitiş tarihleri şöyledir:
Başlangıç: 12/09/2012 – 00:00
Bitiş: 19/09/2012 – 00:00

Evet Darksiders 2 kazanmak için yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz....

Darksiders 2'de mekanlar derin, iyi düşünülmüş ve ortamı tam anlamıyla hissettiren şekilde tasarlanmış. İlk oyundaki hikayenin devamını sabırsızlıkla beklediğim, bu denli derin bi hikayeye sahip olan bu oyunu oynamayı aylardır bekliyorum.

Oyun güzel duvar kağıtları müzik falan ilgimi çekiyor, fakat en sevdiğim şey oyundaki atmosfer...

Darksiders2_huge_enemies.jpg

darksiders-2-0-475x267.jpg

Darksiders-2-Reviews-Xbox-360-PS3.jpg

Darksiders'ı bana göre alanında en üst sıralara taşıyan etkenler; oyunun hack-n-slash'ten ibaret olmayıp adeta Legend of Zelda havası vermesi ve bunu oldukça başarılı bir hikayeyle şekillendirmesidir.

Birinci oyunu defalarca oynamış biri olarak söyleyebilirim ki; ikinci oyunun tanıtım videolarından izlediğim kadarıyla görüntü, müzik ve oynanış olarak da gayet iyi bir gelişim söz konusu. Karakterin değişmesi bir yana, oyunun geçtiği mekanların ilk oyundakinden farklı olarak ''dünya'' yerine, yapımcıların hayal dünyalarında şekillenmiş özgün mekanlar oluşu son derece önemli bir gelişme. Açıkçası oyunun bu alanda bile kendini tekrar etmiyor oluşu çok önemli bir artı. Yetenek ağaçları, farklı ve geniş yelpazeden seçilmiş eşyalar, loot sistemi v.s hepsi iyi düşünülmüş.

Birinci oyunun üstüne birçok şey katan bu oyunu oynamak gerçekten çok isterim.

Darksider'ın grafiğiyle olsun müziğiyle olsun beni etkileyen bir oyun. Bana God Of War'ı hatırlatıyo ve oyundaki atmosfer çok güzel. Herkese tavsiye ederim.

Bu oyunun çıkacağını öğrendiğim zaman resmen bir God Of War çakması olduğunu düşünmüştüm ve bununla ilgili fazlasıyla eleştiri alacağını da, dereyi görmeden paça sıvanmaz derler ya hani aynen böyle bir duruma düştük işte. Sonunda noldu peki ? O atmosferiyle, gerek karakterleriyle olsun bizi mest etmeyi başardı. Hatta onu bile bırakın ötesine bile gitti belki de.

Darksiders’'in oyun içi grafiğini tasarımlarını ve oynanışını ve oyun içi müziklerini çok beğendim oyuna hasta kaldım desem yeridir , 2.sersinde de böyle olduğunu öğrendim ve oyunu bir an önce oynayıp tarif edilemez bir oyun zevki almak için can atıyorum.

Hep silah oyunları oynamayalım birazcıkta değişiklik iyidir. Silah oyunlarından ziyade God Of War, Batman Arkham Sity, Darksiders 2 ve benzeri oyunları oynayabilirsiniz.

Bu oyunlarda da macera çok. :D

Çok kaliteli oynanış dinamiklerine, orijinal bir hikayeye ve iyi bir çizgi roman görseline sahip olan Darksiders 2'yi oynamak için can atıyorum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı