Technopat Yaş Ortalaması [2021]

Kaç Yaşındasınız?

• 10-14

• 14-18

• 18-24

• 24-30

• 30-40

• 40-60

• 60+

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
16 yaşındayım. Ortalamayı düşürdüğümün farkındayım. :D
Aksine arttırıyoruz bile. :D

Yaş ortalaması olarak diğer forumlara göre yükseğiz diye biliyorum ancak ona rağmen 16 ortalamanın üzerinde.

imzanıza bakacak olursam sanırım PS5 almışsınız. Ben de almayı düşünüyorum. İlk izlenimlerinizi anlatabilirseniz sevinirim.

Hocam doğru bildiniz :) dualsense'ye alışmanız sürer biraz, ana menü sade ve her yere rahatlıkla ulaşılabiliyor. Oyun performanslarını beğendim, artık 30 FPS'den çıktık 😀

Hocam doğru bildiniz :) Dualsense'ye alışmanız sürer biraz, ana menü sade ve her yere rahatlıkla ulaşılabiliyor. Oyun performanslarını beğendim, artık 30 FPS'den çıktık 😀
Oyun fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben indirim kovalayıp takas veya al-sat işlerine gireceğim muhtemelen. Oyunsuz kalmam herhalde.

Ben dijital versiyonunu aldım almaz olaydım, oyun fiyatları çok pahalı hocam bence. CD'li versiyonunu alın, indirim kovalayıp takas vs. yaparsınız.
Ben de koleksiyon için değil de takas için diskli versiyon almayı planlıyordum. Disksiz sürüm kullanan birinin yorumlarını almam iyi oldu. Yanıtlarınız için teşekkürler.

6 yaşında olan ben:
10-14.PNG

😢😢

Geri
Yukarı