Hep işe yaramıyor :)

"Babanıda" yazınca anlamadı mesela.

Ardışık bir şekilde -de/da kullanımında oluyordur. Çünkü ardışık şekilde olunca illaki ayrılacağı için onu da eklemişler. Bu yapay zeka değil diye biliyorum.

"Babandada"

Sanırım yukarıda dediğim ilk iki cümle yanlış. Çünkü "babandada" yazınca ayırmadı.

"Sendede" bunda da olmadı 😀

Site yazım kullarını çok seviyorum, siteye girdiğimiz zaman gayet güzel bir ortam bizi karşılıyor.

Diğer forumlardaki gibi saçma değişik yazım yanlışları yok gayet güzel bir şekilde yazılmış cevaplar karşımıza çıkıyor.

Site yazım kullarını çok seviyorum, siteye girdiğimiz zaman gayet güzel bir ortam bizi karşılıyor.

Diğer forumlardaki gibi saçma değişik yazım yanlışları yok gayet güzel bir şekilde yazılmış cevaplar karşımıza çıkıyor.
Ben de o açıdan çok seviyorum. Yazım hatalarından dolayı, hem gözümüz kanamıyor hem de doğru bilgi alıyoruz.

Türkçe yazım kurallarına hakim olmayan üyelerin hatalı girdilerini iyisiyle/kötüsüyle tertibe sokmak adına ideal bir eklenti olduğu söylenebilir. Şu anki haliyle 5/10 bence.

En nihayetinde basit bir eklenti olduğu unutulmamalı ve şikâyetçi olunan, eksik görülen kısımlar üyelerce değerlendirilerek yetkililere iletilmeli. Bu eklenti ancak böyle gelişir ve cidden istenilen bir standarda çıkartılarak stabil bir düzene oturtulur.

Gördüğüm kadarıyla yelpazesi -kimse umursamadığından mıdır bilmem- dar ve bazı durumlarda hatalı [hatalarını merak edip deneyerek aradığımda (misal "Yunan'lı"gibi)] düzeltmeler yapıyordu.

Son düzenleme:
Düzeltmeye üşendiğimden kullanıyorum. Bazen düzeltmeye bassam bile ceza yiyebiliyorum. Biraz hatalı açıkcası.
Dikkat etmek gerekiyor. Program gene de kusursuz çalışıyor.

Geri
Yukarı