Technopat'a konuk olabilir miyim?

Technopat ortamının beni biraz daha iyi tanıması için istedim bunu ve Recep Baltaş ile de yüz yüze görüşesim var.

Bunu isteme sebebin nedir? Anlam veremedim, kendini sürekli gösterme çabasında biriymiş gibi bana geliyor yanlış mıyım, neden böyle? Şahsına bir şey diyeceğim yokta zaten zamanında bu sitedekilere çok çektirmiş birisin özellikle yönetim kadrosuna, hatalarının farkına varmışsın umarım.

Seni konuk ederler mi etsinler ne olacak ama ederler mi hayır. Sen bu sitede de kimseyi kendini tanıtmak zorunda değilsin.

Hayır söylemi de çok abartıldı.

Teknolojik haberlerin az olduğu bir dönem Twitter ya da forum üzerinden sorulan ilginç sorulara cevap verdiğiniz bir video çekseniz çok hoş olur bence. Kimliğini açıklamak istemeyen yönetim üyeleri de Discord'dan katılsa oradan cevaplasa falan:).

@NookumPie ben konuya onay vermenizden daha çok gerçi bu da ayrı bir konu; kullanıcıların kalitesindeki düşüşten bahsediyorum. Beyin yaşlarındaki bu düşüşe karşı bir yorum yazmak istedim. Garip insanlar türemeye başladı forumda. İrtica baş göstermeye başladı son zamanlar da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı