Çözüldü Technopat'a uzun süre girmeyince hesap silinir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Technopat'a uzun süre girmeyince hesap siliniyormuş galiba, öyle mi? Ne kadar süre girmezsek silinir? Silinen hesap geri gelir mi? Başka neden silinir? Her an hesabım silinecek, sorular gidecek korkusuyla mı yaşıyacağım ben?

Çözüm
Ben böyle bir şey görmedim. Silinmemesi gerekiyor. Hesabınızı kullanmaz iseniz öylece durur, herhangi bir silinmeye tabi tutulmaz.
Bence artık Erdem ile ilgili konular açmayı bırakın çünkü benim adım da Erdem, garip geliyor görünce
Alsırt olduğunu belirtiyoruz. Tek Erdem siz ve Alsırt olsa bile üstünüze tam anlamıyla alınmaya gerek yok hocam. Gülün geçin, size tavsiyem arada @Autistic Boy hesabının mesajlarını konularını okuyun.

Silinmiyor ben silinsin diye çok uzun süre bekledim silinmedi hatta eski mesajlarında var silin hesabı diye yazdım yine silinmedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…