Technopat'ı neden kötülüyorlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Technopat ban meme.jpg

Yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Kötüleyene bak mesela. Farkı görürsün. Kendi dillerine sahip çıkmayan insanlar var.

Ben de yeni katıldım kuralları bilmiyordum. Nokta veya virgül kullanmadım diye ceza aldım. Bir mesajımda her şeyin düzgün olmasına rağmen uyarı aldım. Yani biraz abartıyorlar evet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi ne yalan söyleyeyim Technopat sayesinde yazım kurallarını öğrendiğim için gayet mutluyum, ilk başlarda sürekli ban yemek benim de sinirlerime dokunuyordu ama sonrasında ban yedikçe zevk almaya başladım :D

Vallahi ne yalan söyleyeyim Technopat sayesinde yazım kurallarını öğrendiğim için gayet mutluyum, ilk başlarda sürekli ban yemek benim de sinirlerime dokunuyordu ama sonrasında ban yedikçe zevk almaya başladım :D
Ben de Technopat sayesinde öğrendim yazım kurallarını. Artık oyunlar da önümde düşman olmasına rağmen sohbette noktalama işaretleriyle savaşıyorum. Çok eğlenceli :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar aklıma bir şey takıldı. Bugün özellikle yazım kuralları konusunda neden diğer forumlar hep Technopat'ı kötülüyor? Sadece o değil moderatörler ve diğer kurallarda dahil kurallar konusunda çok sertmiş, acımasızmış falan. Hatta Instagram'da bu konu ile ilgili bir sürü post görüyorum. Yani sadece diğer forumlar değil, başka kişilerde Technopat'ı kötülüyor, anlamış değilim. Sizce bunun nedeni nedir?

Technopat Türkçeyi en doğru şekilde kullandırmak istiyor insanlara. Kurallara gelirsek. Eğer burada bu kurallar olmasaydı burası şu an bitik forumlardan biri olabilirdi. Kendileri Türkçeyi doğru kullanamadıklarından dolayı kötülüyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı