Technopat'ı seviyor musunuz?

EneSolaire

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16 GB Ram,GTX 970 4 GB Ekran Kartı,Amd Ryzen 5 İşlemci,500 GB Ssd...
Siz seviyor musunuz? Sevmiyorsanız sebebinizi yazabilirsiniz. Bana sorarsanız, ben sevmiyorum çünkü hem saçma sapan insanlar var ve politikası-yani kuralları-çok ağır. Hatta kurallara sıkı sıkıya bağlı olan ve her konuda yargıçlık yapan bir arkadaş da bulunmakta.

Siz seviyor musunuz? Sevmiyorsanız sebebinizi yazabilirsiniz. Bana sorarsanız, ben sevmiyorum çünkü hem saçma sapan insanlar var ve politikası-yani kuralları-çok ağır. Hatta kurallara sıkı sıkıya bağlı olan ve her konuda yargıçlık yapan bir arkadaş da bulunmakta.

Sevmeseydim burada olmazdım :D seviyorum kurallarda bir ağırlık göremedim kurallara uyarsanız fıstık gibi forum en son uyarımı mesela 14 şubat 2023'de almışım rahatsız oldugum bir kisi olursada göz ardı ediyorum.

Çok seviyorum.

Geri
Yukarı