Technopat Sosyal kurallarını seviyor musunuz?

Technopat kurallarını seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Öncelikle kesinlikle eleştiri falan değildir. Biraz uzun bir yazı olacak. İçimi dökmek istedim.
Öncelikle Technopat, gördüğüm birçok forum ortamından daha kaliteli bir yer. Bilgili insan sayısı fazla, gayet düzgün bir forum. Birçok forumda gördüğüm alakasız başlık, boş yorumlar gözümü kanatıyordu diyebilirim. Technopat bu konuda yeterince hassas ve yetkili arkadaşlar işini fazlasıyla yapıyorlar, o konuda bir sıkıntı yok. Kurallar biraz ağır, ancak alıştıktan sonra problem olacağını düşünmüyorum. Benim önerim, Technopat yeni üyelere karşı kuralları biraz esnek tutabilir. Ceza uygulanmasın demiyorum ancak alışması için biraz zaman tanıyabilir.

technopat gereksiz mesaj uyarısı.png

Yeni üye olduğum zamanlarda aldığım bir cezaydı. Kurallarda yazmayan bir nedenden dolayı 1 sene banlanmıştım. Uzun uğraşlar sonrasında ceza sürem, Ocağa düşürülmüştü. Sağ olsunlar, düşürmeyebilirlerdi ama düşürdüler. Kurallara da tüm her şey detaylı olarak eklenebilirse iyi olur. @Recep Baltaş

Evet, bu uyarı fazla yanlış uygulanıyor. Mesajın silinmesi çoğu durumda yeterli olmalı.

Hocam ne yaptıysam 5'li komboyla birlikte 8 tane gereksiz mesajım var. Sürprizbozan içinde konu dışı diye belirtiyorum. Bu durumları raporlayan arkadaşları kınıyorum :(

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    34,6 KB · Görüntüleme: 24
Hocam ne yaptıysam 5'li komboyla birlikte 8 tane gereksiz mesajım var. Sürprizbozan içinde konu dışı diye belirtiyorum. Bu durumları raporlayan arkadaşları kınıyorum :(

Konu sapabiliyor. O yüzden müsaade edilmiyordur.

Öncelikle kesinlikle eleştiri falan değildir. Biraz uzun bir yazı olacak. İçimi dökmek istedim.
Öncelikle Technopat, gördüğüm birçok forum ortamından daha kaliteli bir yer. Bilgili insan sayısı fazla, gayet düzgün bir forum. Birçok forumda gördüğüm alakasız başlık, boş yorumlar gözümü kanatıyordu diyebilirim. Technopat bu konuda yeterince hassas ve yetkili arkadaşlar işini fazlasıyla yapıyorlar, o konuda bir sıkıntı yok. Kurallar biraz ağır, ancak alıştıktan sonra problem olacağını düşünmüyorum. Benim önerim, Technopat yeni üyelere karşı kuralları biraz esnek tutabilir. Ceza uygulanmasın demiyorum ancak alışması için biraz zaman tanıyabilir.

Eki Görüntüle 986503

Yeni üye olduğum zamanlarda aldığım bir cezaydı. Kurallarda yazmayan bir nedenden dolayı 1 sene banlanmıştım. Uzun uğraşlar sonrasında ceza sürem, ocağa düşürülmüştü. Sağ olsunlar, düşürmeyebilirlerdi ama düşürdüler. Kurallara da tüm her şey detaylı olarak eklenebilirse iyi olur. @Recep Baltaş
1 yıllık gereksiz ne yaptınız hocam? :D

Forumun kalitesinin sebebi kurallar bence, bu iyi bir şey fakat benim de bir sorunum var, gün içinde yaptığım yaklaşık 4 yazım hatam vardı 5 gün önce falan ve gece 12 de 5 gün ban yedim. Yaptığım yazım hataları yüzünden 5 gün banlanmak hoşuma gitmiyor, tabii noktalama işaretleri ekler vb. süre iyice artıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı