Technopat'ı seviyor-dum

İşte bu konuların çıkabilmesi için forumda açılmış olması gerekiyor. İnternette çoğu şeyin çözümü var ama burada açılan konular sayesinde daha sonra arayanlar daha çabuk ulaşıyor.

Hah işte 360mm sıvı soğutma tavsiye konusu bir olur pir olur. Herkes girer ona bakar, herkes o konunun altında yorumlaşır tanışır, tartışır, kaynaşır.. Aynı konudan bin kere açılmaz ve almalı mıyım diye konu hiç açılmaz (bence). İşlemcin ısınıyorsa al ısınmıyorsa alma işte yani bu.. Akıl gerektiren sorulardan çok bilgi gerektiren soruları toplu olarak cevaplamaya çalışmalıyız.. Demem o.

Bu forum diğer forumlardan (Türkçe olanlardan) ayrıştığı bir konu var ve o bir bilgisi olanların tek yerde toplanmamış olması (örneğin aynı forumda Windows'ta da hata çıksa, Linux'ta da çıksa çözüm üretilebiliyor), marka ve para odaklı gidilseydi cezalar ve imla kuralları aranmazdı (aransa bile SDN Forum'daki gibi aranırdı. çok absürt şeyler dışında umursanmazdı), bu saydığınız şahısları bilgili kişiler ama buradaki tek bilgisi olan şahıslar onlar değil ve onların da yaşantıları var, unutmamak lazım, gideniyle kalanıyla burası var olmaya devam edecek, burayı saçma sapan bulduğum kurallara rağmen tercih ediyorsam ve kullanıyorsam tek sebebi bir konuda ihtiyacım olan yardıma ulaşabiliyor olmam (ve imla kurallarını bu forumda öğrenmiş olmam).

Konulara cevap gelmeme olayı olabilir. Konuda ki içeriğin sorununun çözümünü bilmeyen kullanıcılar olabilir veya görmemiş olabilir. Bu yüzden cevap vermemiştir. Bende sorunun çözümünü kesin olarak bilmediğim konulara cevap yazamayabiliyorum. Deneme-yanılma yöntemiyle bazen tavsiye verebiliyoruz o kadar.

Sen bilirsin. Zorla tutmuyorlar. Ben ihtiyacım olduğunda her forumu kullanıyorum. Tüm forumlarda aynı insanlar yok bir forumdaki bilirken diğeri bilemeyebilir. Bu gayet doğal. Bu yüzden birden fazla kaynak var zaten...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı