Technopat'ım çöküşü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne ara ne oldu kim isyan çıkardı. Etrafta saçma sapan konular var zaten. Gerçekten yardıma ihtiyacı olan kişinin konusu arada kaybolup gidecek.

Ciddi ciddi Technopat'ın büyük değişikliğe uğradığı gündür. Acaba bunun olmasına sebep olan şey neydi? Çok şükür kötü günler geride kaldı, şimdi daha kötü günler bizi bekliyor.

Ciddi ciddi Technopat'ın büyük değişikliğe uğradığı gündür. Acaba bunun olmasına sebep olan şey neydi? Çok şükür kötü günler geride kaldı, şimdi daha kötü günler bizi bekliyor.

Konu açıldı ve ordan başladı. Bir konu yüzünden yani :D.

Halkımızı Technopat meydanlarına davet ediyorum.

Forumda Türkçeyi mağara adamları gibi konuşan kullanıcıları istemiyoruz!

Mağara adamlarının işgaline son verin!

@Ali Güngör Başkanım yönetime el koyun, bu sistemi getiren yetkilileri görevden indirin.

Technopat üyeleri olarak, türkçeyi mağara adamları gibi konuşan kullanıcıların, forumda istediği gibi cirit atmasını istemiyoruz.

Uyeler moderasyona baski yaptikca alin nasıl kullaniyorsaniz kullanin demisler. Moderasyon haklidir.

Halkımızı Technopat meydanlarına davet ediyorum.

Forumda Türkçeyi mağara adamları gibi konuşan kullanıcıları istemiyoruz!

Mağara adamlarının işgaline son verin!

@Ali Güngör Başkanım yönetime el koyun, bu sistemi getiren yetkilileri görevden indirin.

Technopat üyeleri olarak, türkçeyi mağara adamları gibi konuşan kullanıcıların, forumda istediği gibi cirit atmasını istemiyoruz.

EVET!

İşte beklediğim performans..

Yeni Technopat düzenlemesini abartanlar Cidden abartıyorlar ya. Bir forumu felaket kafanıza taktınız. Şimdi onca derdin arasından alt tarafı bir forumun güncellemesini sorun edeceksiniz.

Evet bu konuda da haklısınız.
1653320340581.png
bunun eskiden açıldığını biliyorum sadece ama sadece ironi olarak attım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı