Technopat'ım çöküşü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Technopat'ın da artık DA forumdan bir farkı kalmadı gibi sanki.

Bence özellikle forum adı vermeyelim, birkaç tane daha vardı böyle salan. Ama doğru söze yalan demem tabii ki.

Yönetim ve moderasyon sanırım kullanıcılara mı kırılmış n'olmuş? Ben insanlar dediklerimi anlasın diye bu kadar dikkat ederken başkasının çıkıp çatır çatır o "-miyim"i veya de/da bağlacını bitişik yazınca sinirim bozuluyor.

Bence özellikle forum adı vermeyelim, birkaç tane daha vardı böyle salan. Ama doğru söze yalan demem tabii ki.
Haklısınız başka konularda DA forumun daha iyi olduğunu savunanlar vardı ve çoğu kullanıcı (ben dahil) forumda herhangi bir "Türkçe" olmadığını, yazıların arkadaşa yazar gibi yazıldığını söylemiştik. Şimdi öyle bir durum da kalmadı farklar eşitlendi.

Bazı bir kaç kişi moderasyon ekibini haklı haksız bilemem eleştirdi. Bunun üzerine yönetim resmen "ne halt yiyorsanız yiyin" dedi kısacası.
Moderasyon ekibi liselilerden mi oluşuyor? Yaptıkları çok hata var ve uyarıyoruz hemen forumu kendi haline bırakmak ne kadar doğru? Bu hareket bile forumun seviyesini aşağı çeker. Gerek yok böyle bir şeye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı