Technopat'ım çöküşü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olay ne diye soranlara/soracaklara;

Moderatörlerin (hepsinin değil, bazılarının) kuralları düzgün bir şekilde uygulamadığından şikayetçi oldu bazı üyeler (ben de dahil). Bu şikayetlerin karşısında moderatörlerle oturup nedir ne değildir diye konuşmak yerine "ne haliniz varsa görün" dermişcesine karar alan bir yönetim var şu anda. Gerçekten çok ilginç.
Kullanıcılar olarak köle gibi görünüyoruz sanırım, moderasyon/yönetim ne derse "tabi efendim" diyip oturmamız lazım.

Technopat zaten 1-2 yıldır düşüş yaşıyor, birçok bilgili üye forumu bıraktı veya daha az girmeye başladı.
Ben kesinlikle moderatörleri haksız görmüyorum, yanlışları olabilir ama fazla üstlerine giden de kullanıcılar, 2-3 gün böyle durması iyi bir ders olur.
Moderatörlere yüklenmeyi artık bırakın, ellerinden geleni yapıyorlar ama sonuçta onlarda insan, hataları olabilir, hataları olduğu zaman rapor sistemini kullanarak ya da konu açarak hatalarını söyleyebilirsiniz.
Technopat bana üye olduğum yılda çok şey kattı, özellikle yazım kuralları konusunda kendimi geliştirmem bu forum sayesinde oldu.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• IMG_20220523_194351.jpg
    IMG_20220523_194351.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 45
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı