Technopat'ın birçok açığını buldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O bilgilere ulaşmak istediğimde bunu tek tıklamayla zaten yapabiliyorum.
Tıklamaya bile gerek yok. Fare imlecini üyelerin kullanıcı adlarının üzerine getirdiğimizde her şey 1 saniye içinde önümüzde. 👍
Adsız.png

Son düzenleme:
Tam açık diye söylemem ama bulduğum bazı bilgileri sizinle paylaşayım. Mesela benim arkadaşım forumda hesabı yok şu anda, açar forum hesabı, benim için. Açar belki de bilemiyorum, şifresini falan söyler bana, arkadaşım diye. Konuşur, anlaşırız, verir bana hesabını onu kullanırım, pek de bilinmez. Mesela benim kullanabileceğim diğer bir bulduğum şey ise arkadaşıma söylerim hesabında konu oluşturur, soru kategorisinde benim bildiğim bir şey direkt yazarım cevabı, alırım en iyi cevabı. Bu arada yanlış anlamayın, böyle bir şey yapmayacağım forumu seviyorum. Belki de yapanlar vardır bunları. Kısaca demek istediğim yeni hesap açmak yasak olmamalı bunların hepsi yapılabilir çünkü.
Konu başlığına Mizah ve Eğlence başlığı altında mı açılmış diye baktım. Arkadaş ciddiymiş.

Dostlar neden yanlış anlaşıldım bilmiyorum sanırım yazım yanlışımdan dolayı. Ben yapacağımı söylemedim zaten forumu seviyorum yazdım oraya neden bu kadar ciddiye alındı anlamadım ben şunu sormak için açmıştım, forumda yeni hesap açmak yasak. Benim soyledigim fikirle açılabileceğini düşündüm ve sağ olsun @MF bilgilendirdi beni. Ve açılmayacağını anladım. Dalga geçme muhabbeti niçin oluyor algılayamadım. Konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı