Technopat'ın kitlesini beğeniyor musunuz?

Bazı çok bilmişler var ve koyu fanboylar var, onlara denk geldim mi ayar oluyorum. Onun haricinde konudan alakasız konuşan, konunun amacı ekran kartı olmasına rağmen konuya girip yazım kurallarına uygun yazmamış birinin yazısını alıntılayıp ''Dili katlediyorsunuz'' diye boş laf yapanlar oluyor onlar ayrı kanser. Ha bu dili katlediyorsunuz takımına çok rastlamıyorum ama arada bir oluyor işte.

Bazı çok bilmişler var ve koyu fanboylar var, onlara denk geldim mi ayar oluyorum. Onun haricinde konudan alakasız konuşan, konunun amacı ekran kartı olmasına rağmen konuya girip yazım kurallarına uygun yazmamış birinin yazısını alıntılayıp "dili katlediyorsunuz" diye boş laf yapanlar oluyor onlar ayrı kanser. Ha bu dili katlediyorsunuz takımına çok rastlamıyorum ama arada bir oluyor işte.

Öyle mesajları ben direkt olarak gereksiz mesaj olarak rapor ediyorum. Daha sonra olacakları izliyorum:)

Onu bunu bilmem de son zamanlarda şu btw ya da bu aradacılar. Genelde Discord Twitch'i çok büyütenler ( hep orada takılan fan kitlesi)den nefret ediyorum.
vay be saniyesinde beğenen birkaç kişi olmuş. benle arkadaşım hep dalga geçerdik de bizim kitleden olan yoktu sanıyordum herkes "btwci" olmuş sanıyorduk. :D

Kardeşim bak benim teyzemin oğlu kullanıyor AMD ekran kartı, wattman sorunu falan tamamen yalan. Yani kardeşim bazı AMD'nin başarısını çekemeyen ve kıskanan kullanıcıların oluşturduğu bir algı operasyonu bu wattman sorunu, aslında böyle bir sorun hiç olmadı tamamen fotomontaj, sakın inanma. (!)

Kardeşim bak benim teyzemin oğlu kullanıyor AMD ekran kartı, wattman sorunu falan tamamen yalan. Yani kardeşim bazı AMD'nin başarısını çekemeyen ve kıskanan kullanıcıların oluşturduğu bir algı operasyonu bu wattman sorunu, aslında böyle bir sorun hiç olmadı tamamen fotomontaj, sakın inanma. (!)
i3 1. > All AMD (!)

Yadsınamayacak oranda artışa geçen; nobran, saygısız, ucu açık seyreden mesafesiz tavırlarla forumda olumsuz bir şekilde yer eden kitlenin yanı sıra anlayışlı, nazik, nitelikli insanlar da çokça var; bundan dolayı da nötr bakmaya çalışıyorum.

En nihayetinde burası da ülkenin diğer her yerinden farkı olmayan bir yer. Beklentileri, her ne olursa olsun şaşırmamak, beklenmeyen/istenmeyen durumlara karşı hazırlıksız yakalanmamak adına bu doğrultuda muntazam tutarak forumda vakit geçirmek gerekiyor.
Adam ya <3

Yeni konular

Geri
Yukarı