Technopat'ın müzisyenleri

Müzisyen sayılmam muhtemelen ama yine de bir iz bırakmak istedim. Kendimce klasik gitar ve elektro gitar çalıyorum. Ses ve müzikle ilgili teorik bilgilere tam olarak hakim olmasam da dinlediğim, duyduğum, çalmak istediğim şarkıları çalmak ya da çalmaya çalışmak hoşuma gidiyor. Normalde de müziği seven biriyim. Neredeyse 7/24 müzik dinlerim. Bunun yanında çalmak da güzel oluyor. He bir de az buz bağlama çalıyorum. Ama ona çalıştığımı söyleyemem. Yıllar öncesinde öğrendiğimden aklımda kalanla çalabiliyorum. 40 yılda bir evdeki babamın bağlamasını elime alır hatırladığım birkaç şeyi çalar geri bırakırım.

Elektrogitar ve klasik gitar çalıyorum klasik gitar çalmak daha çok hoşuma gidiyor amfi kötü olduğu için en yakın zamanda sağlam bir ses kartı alııp kayıtlar almaya başlayacağım elektrogitar ile.

Müzisyen denemez ama üniversite zamanında grubum vardı. Solistim, Bağlama, bateri, gitar var. Barlarda sahne aldım. Bakalım nasipte varsa kayıt cover işine gireriz belki :D

Hobi amaçlı müzik prodüksiyon ile ilgileniyorum. Eskiden yaptığım bir remix yaklaşık 6M dinlenme almıştı, asıl şarkıdan fazla dinlenince sanatçı ile bir takım sorunlar yaşadık ve sildim şarkıyı. Müzik konusunda birlikte çalıştığım arkadaşlarım oldu o şarkılar hala duruyor, birisi yaklaşık 2.5M izlenme aldı, birisi 1.5M kadar, diğeri ise yaklaşık 1M izlenme aldı. Kendi çapımda klavye ve klasik/akustik gitar kullanıyorum.

Müzik sevkli bir alan insanın ufkunu açıyor. Herkesin en az bir tane enstrüman öğrenmesi gerektiğini düşünüyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı