Technopat'ın ömrü ne kadar olacak?

Forumun kitlesinin çok düştüğünü düşünüyorum geçenlerdr güzel bir üslüp ile bildiklerimi nazik bir dille aktarıyorum amcak konu sahibi benim ismimle ve söylediklerimle alay ederek konuşuyor.

Birbirinden çok ayrı konulardan oluşan bir forum oldu artık. Bir hatayla karşılaşsak çözüm bulunacağından şüpheliyim artık.

Ana dilin sonuçta hocam, biliver bir zahmet. En sevdiğim Technopat özelliği.
Ana dille olmasıyla alakası yok bu olayın. İngilizlerde Fransızlarda diğer dilleri konuşanlarda %100 kusursuz yazmıyor öyle birşey için uğraşmayada gerek yok. "uğraşmaya da" derken da bitişik oldu yada bu cümleye başlarken büyük yazmadım şimdi ne yazdığımı kavrayamıyor musun. anlaşılmadımı

@721851
Olay kavrayamamak değil, olay Türkçe'mizi güzel kullanmak. Ciddi bir ortam oluşturmak. Uğraşmaya gerek var, Türkçe'mizi en güzel şekilde kullanalım. 88 tane yazım hatası yapmışsınız, rahatsız edici. İngiliz Fransız bilmem ben.

Da de ekinin kullanımını bilenler mi sadece düzgün insan. Her gün 6. sınıf çocuklar okuluyla ilgili konu açıyor nasıl çoluk çocukla uğraşmıyorsunuz. Ki ekini yanlış yazanı banlayarak mı?
İşte moderatörler yazım yanlışı yapan çocuklara ceza verince forumdan gidiyorlar çoğu. Ha illaki yazım yanlışı yapan yaşı büyük kişiler de çok. Durum ne olursa olsun yazım yanlışı kuralının forumun kalitesini arttırdığı bir gerçek.

Elbet kullanıcıların naçiz vücudu bir gün toprak olacaktır ancak Technopat Sosyal forumu her daim paidar kalacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı