Technopat'ın sık çökme sorunsalı

iOS92.6Beta

Hectopat
Merhaba,

Az önce yine ufak çaplı bir çökme yaşandı ve siteye erişilemedi. Yaklaşık 20 dakika bekledikten sonra sayfayı yenilediğimde nihayet erişmeyi başarabildim.

Technopat neden bu kadar sık çöküyor? Geçtiğimiz günlerde birkaç gün süren erişilememe sorunu olmuştu ve sonucunda sunucu değişikliği açılkanmıştı. Bu yeni sunucu da mı yaramadı?

Merhaba,

Az önce yine ufak çaplı bir çökme yaşandı ve siteye erişilemedi. Yaklaşık 20 dakika bekledikten sonra sayfayı yenilediğimde nihayet erişmeyi başarabildim.

Technopat neden bu kadar sık çöküyor? Geçtiğimiz günlerde birkaç gün süren erişilememe sorunu olmuştu ve sonucunda sunucu değişikliği açılkanmıştı. Bu yeni sunucu da mı yaramadı?

Yeni sunucu yüzünden. Daha sunucu oturmadı.

Güncelleme:

Cevap geldi. MySQL bağlantı limitimiz düşük kalmış. Artırıldı. Adım adım optimizasyonlar yapıyoruz. Şu an iki sunucudayız ama gerekirse daha fazla ekleyeceğiz.

Sunucu oturmaması ne demek? Sunucu hangi şartlar altında oturur? Sunucular neden oturmaz?

Databaseler ayarlanır vb. bu işlemler normalde tamamlanmış olması lazım ama muhtemelen bu ayarlar hala yapılamamış tam olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı