Technopat'ın size kattığı arkadaşlıklar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beni seven var mıdır yok mudur bilmeyenlerdenim ( benim gibi birisini kimsenin sevdiğini pek sanmıyorum ama) her söylediğini takip etmeye çalıştığım @Webcam kullanan insan @Samotne Ciasteczka
@Lyrax52 gibi bilgili, değerli kişiler var

Böyle konulara karşıyım açıkçası birisi birisini yazmayınca insanlar kırılabiliyor. Örneğin @Ma'at kalbimde bir yara açtı. :(

Başta @706143 ve @Jonathan North olmak üzere @hadwiger @Motionless IN White @Lockheed @Kemânkeş- ile iyi anlaştığımı düşünüyorum.

Konu başlığına bakarsan arkadaşlık demiş burada işler değişir. Ben @Kemânkeş- ve @Motionless IN White 'ı çok seviyor olabilirim ama arkadaşlık olması için onların da beni sevmesi gerekir bu yüzden bu konuya cevap verebileceğimi sanmıyorum. :)

@706143 , @Jonathan North ve @hadwiger 'in beni sevdiğini düşündüğümden sadece onları yazabilirim.

@Ted Kaczynski seninle aramızda 2 diyalog geçse de biliyorum sen de beni seviyorsun. :D

@Motionless IN White 'ı çok seviyor olabilirim ama arkadaşlık olması için onların da beni sevmesi mi gerekir bu yüzden bu konuya cevap verebileceğimi sanmıyorum. :)
O kadar emin konuşma :) Burada anlaştığım herkes benim arkadaşımdır ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı