Technopat'ta bilgili sayısının çokça azalması

Snowflakes

Femtopat
Daha fazla  
Biliyorum hep aynı tür konular ama gerçekten çok fazla olmaya başladı. Ben daha çok anonim takılıyorum, mesaj yazmayı çok sevmiyorum ama fark ettim, geçen gün bir konu açtım lakin neredeyse hiç kimse çözüm için bir şey yazmadı anlayamadım. Sizce neden?

Geçen gün açtığım konu:

Biliyorum hep aynı tür konular ama gerçekten çok fazla olmaya başladı. Ben daha çok anonim takılıyorum, mesaj yazmayı çok sevmiyorum ama fark ettim, geçen gün bir konu açtım lakin neredeyse hiç kimse çözüm için bir şey yazmadı anlayamadım. Sizce neden?

Geçen gün açtığım konu:
Hocam çoğu kişi sadece PC toplama gibi konulara yazıyorlar. Dediğiniz gibi bilgili sayısı azaldı ya da online değiller artık diyelim.

Mesaj yazma sıklığı saatine göre değişebilir, her konuda herkes bilgili olacak diye bir şey de yok. Konunuzu öne çıkartmayı deneyebilirsiniz.

Geçen gün açtığım konu:

Ben elimden geldikçe bildiğim konularda herkese yardımcı oluyorum. Geceleri 2'den sonra sabah 9'a kadar yeni konular olmadığı için (modlara da yazık dinleme veya uyuma ihtiyaçları olabilir) aktiflik az olabilir. Onun dışında okullar açılacak o zaman ki aktiflik daha da düşük olur bence.

Geri
Yukarı