Technopat'ta en acıdığınız konu nedir?

Belki derdini anlatacak bir kişisi bile yok o yüzden buraya gelip yazıyor olamaz mı?

Kastettiğim dert öyle dert değil. Gerçekten sıkıntısı olan anlatacak kimsesi olmayan tabii ki anlatsın zaten ama benim bahsettiğim dertli elemanlar şu gibi konular açanlar: "komşu çocuğu bilgisayarımda oynuyor ne yapmalıyım?", "LoL oynuyorum hep kötü takım geliyor ne yapmalıyım?", "okulda kavga ettim okuldan atılır mıyım?" gibi gördüğümde derdini şey edeyim dediğim saçma konular.

Ben genelde arkadaşım yok gibi konu açan insanlara üzülüyorum. Bende bir süre yalnızlık çektim ama bunu kendim istediğim için. Çünkü yalnız olmaktan bazı zamanlar keyif alıyorum.

Son zamanlarda gördüğüm hiç arkadaşım yok, çok yalnızım, kimse beni sevmiyor, hayatta hiçbir başarım yok vb. temalı konular.

Bir de 10 tane basit şey denenip çözülecek, ama konu sahibinin bilgisizliği yüzünden o 10 şeyi ona anlatmanın 15 saat süreceği konular. TeamViewer ile en fazla 10-15 dakikalık iş aslında. Millet cebelleşip duruyor. Ben dersimi aldım, uzak duruyorum.

Bir öğrenci vardı, konuyu bulamadım ama.

Test kitabı istiyordu, içi yazılı olsa da fark etmez demişti, durumu yokmuş. Konudaki birçok arkadaş kitap yardımı teklifi yaptı ama kabul etmemişti.

Geri
Yukarı