Technopat'ta İkinci El Kategorisi Dışında Yapılan Alışverişte Yaşanan Sorun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Verebilirsiniz. Korkum var mı? Yok. Çünkü suç işlediğim bir şey yok defalarca üstüne bastığım gibi Steam'den olumlu dönüş olursa yahut @Recep Baltaş derse iade ederim.

Recep Baltaş derse neden iade ediyorsun? Hakim mi bu adam? Azıcık mantıklı ve pişmanmış gibi davranın gözünüzü seveyim ya.

Verebilirsiniz. Korkum var mı ? Yok. Çünkü suç işlediğim bir şey yok defalarca üstüne bastığım gibi steamdan olumlu dönüş olursa yahut @Recep Baltaş derse iade ederim.
Ya arkadaşım Steam'den bizene biz parayı Steam'e yatırmadık ki. Para senin banka hesabında. Bize gönderdiğin oyunlar zaten iade olarak senin steam bakiyenle beraber bloke oldu. Şuan hem para sende hemde Bakiye zaten büyük ihtimalle bloke kalkacak. Parayı şuan vermek zorundasın.

Ya arkadaşım Steam'den bizene biz parayı Steam'e yatırmadık ki. Para senin banka hesabında. Bize gönderdiğin oyunlar zaten iade olarak senin steam bakiyenle beraber bloke oldu. Şuan hem para sende hemde Bakiye zaten büyük ihtimalle bloke kalkacak. Parayı şuan vermek zorundasın.
Bakiye alındı elimden.
@adrwx Madem senin bir suçun yok. O zaman o arkadaşlara attığın hediyenin satın alma geçmişini SS at bakalım. Steam cüzdanı yerine Kredi kartı ile hediye atılmışsa sorunun nedeni bellidir.
Cüzdan bakiyesiyle atıldı.

Tekrar ediyorum. Bir hesap (özellikle hediyeyi alan hesap) çok fazla hediye gönderdiğinden dolayı dolandırıcılık uyarısı almaz. Ben bunu daha önce ne duydum ne de gördüm. Bu normal bir durum değil.

Steam'den olumlu dönüş olursa

Destek ekibine yolladığınız talebin ekran görüntüsünü paylaşırsanız daha iyi olur. Ayrıyeten gelecek cevabı da tüm ekran görünecek şekilde alışveriş yaptığınız kişilerle paylaşırsınız.

Suç nerde anlamadım. Steam hesabı ban yedikten sonra hediyeler iade ediliyor zaten sizde bunu bilerek alışveriş yapmıyor musunuz?
Konuyu baştan sona okumanızı öneririm. Adamın suçlu olduğu bir yana ukala ukala konuşması bile suçtur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı