Technopat'ta neden önerilmediğini merak ettiğim parçalar

Corsair'a, Samsung'a dandik diyenler gördü bu gözler.
Her ürünleri iyi değil. Şahsen sistemime Great Wall tarafından üretilmiş bir metal hurdasını veya arayüzü karım karım kasacak bir telefon almazdım.

Eline sağlık, bence GXT Kusan gereken değeri görüyor da. Özellikle şunlar aşırı underrated.

1610113302892.png

1610113313457.png

Konu dağılıyor ceza yiyebiliriz.

FSP'nin soğutucusu bana biraz pahalı geldi. Termal macun fiyatına göre iyiymiş. MX-4 önerenlerden bıkmıştım artık. 🤣
Biraz daha ucuz yollu bir şey alınmak istenirse ZF-12 bence mantıklı bir tercih. Snowman'in o termal macunu Thermal Grizzly'nin elinden kurtaran bir macun.

Aslında bunun sebebi Samsung olması değil, DRAMless SSD'lerin çöp olması. Ultra 3D, WD Blue ve 860 EVO dışında SATA önermiyorum, çünkü 1 hafta sonra hız düşmesi adında konu görüyorum. Patriot Burst çok önerilmesine rağmen hız kaybı gibi sorunlar olabiliyor. Kronik değil, ancak var.

WD Black SN750 500 GB aldığımda indirimli fiyatı 860 EVO 500 GB ile aynıydı. Burada sorma ihtiyacı duymadım. DRAM'li SSD aradaki fiyat farkına ve boyuta değecekse alınır ama o fiyata çıktığımızda DRAM'li NVMe modelleri görüyoruz artık. 2015 yılında bitmesi gereken HDD mi SSD mi tartışmaları bile günümüzde devam ediyorken NVMe avantajlarını ve geleceğini anlatamıyorsun pek.

I don't trust Trust. :D

Bu iğrenç espriyi yapmasam içimde kalırdı.
1610113552783.png

FSP'nin soğutucusu bana biraz pahalı geldi. Termal macun fiyatına göre iyiymiş. MX-4 önerenlerden bıkmıştım artık. 🤣

Biraz daha ucuz yollu bir şey alınmak istenirse ZF-12 bence mantıklı bir tercih. Snowman'in o termal macunu Thermal Grizzly'nin elinden kurtaran bir macun.
Yurt dışından gelen ürünlere pek sıcak bakılmıyor ya da hemen alınması gerekiyor yoksa bu macunu en çok @MisakiTaro seviyor. :D Ben de önermeye çalışıyorum mümkün oldukça.

FSP konusunda ben pahalı olmadığını düşünüyorum çünkü soğutma bloğu büyük ve 6 bakır borulu. Buna en yakın soğutucu Fuma 2 var ancak onda 2 adet fan var. Freezer 34 DUO ayarında bir ürün diye düşünüyorum.

arayüzü karım karım kasacak bir telefon almazdım.
Kesenin ağzını açarsan kasmaz. 100 dolar telefon alıyorsun, kötü diyorsun. Kendi arayüzünde bile reklam olan Xiaomi alabilirsin. Aaa dur, o da kasıyor.

Yurt dışından gelen ürünler pek sıcak bakılmıyor yoksa bu macunu en çok @MisakiTaro seviyor. :D
Çaktırmayın. Bende ondan öğrendim. 😃
FSP konusunda ben pahalı olmadığını düşünüyorum çünkü soğutma bloğu büyük ve 6 bakır borulu. Buna en yakın soğutucu Fuma 2 var ancak onda 2 adet fan var. Freezer 34 DUO ayarında bir ürün diye düşünüyorum.
Snowman T6 Ultra var. O da 6 bakır borulu ve 200₺ bandında satılıyor. Bu yüzden bana pahalı geldi.

Geri
Yukarı