Technopat'ta Oyun İncelemeleri Okunuyor mu?

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Aklımda Technopat üzerinden oynadığım oyunlarla alakalı ufak yorumlar yaparak yazı yazmak var. Ama insanlar okur mu ya da sakıncalı mı olur bilmiyorum. Yazılarımı görsellerle desteklersem okuyucunun daha iyi bir şekilde yazıya odaklanacağını düşünüyorum. Sizce böyle bir şey yapmalı mıyım?

Ekstra Soru: Spoiler vereceğim zaman nasıl işaretleyeceğimi söyleyebilirseniz sevinirim 🙃

Sürprizbozan seçeneğini kullanabilirsin. Devam Et'e tıklayıp içine spoiler yazabilirsin.

1608759722705.png

Bunun dışında genel olarak okunuyor. Bir önceki konu 4K okunmuş. :D

%50 sevilir %50 taşlanırsın. Örnek arıyorsan CP 2077 yazılarını oku.
Genel olarak objektif yaklaşacağım, o yüzden sorun çokta sorun olacağını sanmıyorum (Umarım olmaz)
Hocam okunur ki neden okunmasın? Spoiler için sürprizbozan kullanabilirsiniz. Cevap yazma yerinde 3 noktadan göz işaretine tıklayıp kullanabilirsiniz.
Teşekkürler ☺️
Sürprizbozan seçeneğini kullanabilirsin. Devam Et'e tıklayıp içine spoiler yazabilirsin.

Eki Görüntüle 797704

Bunun dışında genel olarak okunuyor. Bir önceki konu 4K okunmuş. :D
Teşekkürler ☺️, 4K gayet iyi
Mesajı yazarken yukarılarda font vs var ya. Onun sağına doğru yanda yatay 3 nokta var. Üzerine getirince diğer yazıyor. Oradan ayarlayabilirsin spoilerı.
Teşekkürler ☺️
Gereksiz uzun olmazsa okunur, yorumlarda tartışılır. Ben şahsen uzun bir şeyi okurken çok sıkılıyorum.
Makul bir seviyede tutmaya çalışacağım

Bence okunuyor, hatta yeri geliyor saygı çerçevesi içinde güzelce kötü yanları, iyi yanları tartışılıyor. Okunmuyor olsaydı bile bir oyun hakkında fikrinizi, düşüncenizi bir yerlere yazmak, bir yerlere yansıtmak insanı iyi hissetiriyor.

Gereksiz uzun yazmazsan okunur. Uzundan kastım IGN'nin Gılgamış Destanı'nından çıkma incelemeleri gibi olmasın.
Oyun incelemesi yapmadım ama bir cihazın incelemesini yaptığım zaman, konuyu oluşturduğumda güzel bir his veriyor :)

Geri
Yukarı