Technopat'ta yanlış bilgilendirenleri raporlamaktan zevk alıyor musunuz?

NightWist

Kilopat
Makaleler
2
Ben önce yanlışını düzeltip ondan sonra raporluyorum. Ayrıca neden bilginizin olmadığı konuya yazıyorsunuz ki? Bilginiz yoksa mesaj yazmayın. Siz nasıl yapıyorsunuz? Yapmaktan zevk alıyor musunuz?

Ben önce yanlışını düzeltip ondan sonra raporluyorum. Ayrıca neden bilginizin olmadığı konuya yazıyorsunuz ki? Bilginiz yoksa mesaj yazmayın. Siz nasıl yapıyorsunuz? Yapmaktan zevk alıyor musunuz?
1697571222258.png

Banlanınca çok seviniyorum.

Evet raporlarken arada keyifli oluyor.

Böyle iddialaşıp kaybeden olunca çok zevk alıyorum. Adama mesela tckden madde gösteriyorum kabullenmiyor.

Ben hatam düzeltilince teşekkür ediyorum. Mesela ben geçen yıl HDMI üzerinden maksimum 120 Hz alınabildiğini zannediyordum. Meğerse benim HDMI sürümüm ile alakalıymış teşekkür ettim sonrasında.

Bu nedenden dolayı raporlanmamak için kesin ve net konuşmamaya çalışıyorum 😦

Bilgim yoksa yazmıyorum ya da kesinliğinden emin değilsem belirtiyorum.

Bilmediğim konular hakkında fikrimi sunmuyorum, ilgimi çekiyorsa araştırıyorum sonra denk gelirse yazıyorum. Yanlış bilgilendirmelere uzun zamandır rastlamıyorum, yazım yanlışlarını raporlarken zevk alıyorum ama. 🙂

Bilmediğim konular hakkında fikrimi sunmuyorum, ilgimi çekiyorsa araştırıyorum sonra denk gelirse yazıyorum. Yanlış bilgilendirmelere uzun zamandır rastlamıyorum, yazım yanlışlarını raporlarken zevk alıyorum ama. 🙂

Ben bu aralar çok karşılaşıyorum. Bu aralar yeni üye sayısı çok arttı. Kemik kitle genelde bu hataları yapmıyor. Bu arada geçen kalem konusunda ön yargım yüzünden sizden özür dilerim.

Raporlamayı pek kullanmam, hatasını söylerim. Genelde düzeltirler.

Ben belirtmeme rağmen düzeltmeyenlere acımıyorum direk yapıştırıyorum. Moderatör olsam gördüğümü banlarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı