Yaşadığınız hayattan zevk alıyor musunuz?

Okul bana hiçbir şey vermedi, ben de kendime hiçbir şey katmadım, ot gibi yaşıyorum, düzgün bir işim de yok, mutlu da değilim, ileride ne olacağım da meçhul. Bu durumu değiştirmek için de hiçbir şey yapmıyorum.

Sizler yaşadığınız hayat için ne düşünüyorsunuz? Okul size ne verdi?

Okul bana da bir şey katmadı. Sosyalleşmek deseniz psikolojik rahatsızım sosyalleşemedim de. 12 senem çöp oldu diyebiliriz. Onun dışında arada bir al sat yapıyorum küçük şeylerle mutlu olmaya çalışıyorum okul dönemi bilgisayarda keyif veriyordu o da gitti. Bomboş yatıyom işte.

22 yaşındayım çalışmıyorum şu anlık evde PC başındayım ve hayatımdan gram keyif almıyorum 2023 üniversite sinavina gireceğim ne ki diploma almak için daha sonrasında ne olur bilemiyorum ama yine de iyi bir hayatım olmayacaği kesin gibi ufak tefek şeyleri al sat yaparak kendimi mutlu etmeye çalışıyorum ileride ticarete atılırsam belki hayatim değişebilir umarım değişir çünkü hayatim boyunca memur maaşı veya asgari ücret ile hayatımı yaşamak istemiyorum aklımda hep var olan bir hayalım var dünyayı gezmek İngiltere ABD gibi yerleri gidip gezmek istiyorum umarım bu hayalim gerçek olur bir gün.

Keyif almıyorum okul bir kaç anı dışında hiç bir şey katmadı bana. Keyif vermemesinin sebebi de gelecek kaygısı. Bomboş geçiyor günlerim bir şey de yapmıyorum. Her şeyi çok kafaya takmaya başladım son zamanlarda eskiden böyle değildi.

Zevk aldığım oluyor ama genelde kısa sürüyor. Bir türlü uzatmanın yolunu bulamadım. Eğlenceli bir şeyle uğraşırken kısa süre sonra ya yoruluyorum yada usanıyorum.

Geri
Yukarı