Technopat'taki bu düzen oyunlarda olamaz mı?

Bende 15 yaşındayım ve bu foruma girmeden önce neredeyse hiçbir şey bilmiyordum.
Sadece bilgisayar toplamayı biliyordum ve şu anki sistemimi 2 yıl önce topladım.
Bu forum sayesinde ekran kartımın termal macununu bile kendi başıma yenileyebildim.
Benim gibi biri için gerçekten işe yarıyor.
Ayrıca hayatımda 1 kere bile TikTok yüklemedim.

Konuşuyorlar işte ilgilenme onlarla.
Helal olsun sana.

Yav siz bu çocuklara niye bu kadar takıyorsunuz işte bilgisayar donanım öğrenirler burada durarak sonra laf edersiniz ama TikTok kullanıyorlar diye bırakın dursunlar.

Çocuklara bir şey demiyorum alanında uzman olgun kişilerin olmamasına yakınıyorum. Sırf yazamıyor diye foruma başlar başlamaz bırakan bir ton adam olmuştur eminim. Türkiye'nin önde gelen anakart tamiri yapan bir ustayla konuştum adam yazamıyor bir ton imla hatası var ama işini hakkıyla yapıyor. Bu yüzden forumda hatrı sayılır alanında uzman kişi bulmak zor.

Çocuklara bir şey demiyorum alanında uzman olgun kişilerin olmamasına yakınıyorum. Sırf yazamıyor diye foruma başlar başlamaz bırakan bir ton adam olmuştur eminim. Türkiye'nin önde gelen anakart tamiri yapan bir ustayla konuştum adam yazamıyor bir ton imla hatası var ama işini hakkıyla yapıyor. Bu yüzden forumda hatrı sayılır alanında uzman kişi bulmak zor.

Merak etme Technopat, a biri gider biri gelir buranın tasarımı çok iyi diğer forumlara göre.

Para vermeden önce kuralları okursan neye para vereceğini ve nelere katlanabileceğini öğrenirsin. İstersen binlerce lira ver kurallar yine kurallardır; kaç para verdiğinin hiç bir önemi yok.
Bu mantıkla iş yapan firma varsa oyuncu kazanmak ya da kazanmamak kendi tercihidir. Burası bir forum, burada düzen sağlanmalı ama oyunda neyin düzenini sağlayacaksın? Kaç para verdiğimin de önemi var, oyun fiyatlarına bir bak istersen.

Geri
Yukarı