İktidar yanlısı kesimin her fırsatta gençleri kötülemesi

Evet, 7/24 kuran öğretilirken öğrenci oluyoruz.
Bilmem kaç yıl "bts sevmeyenler ****" ilan edildiğim için bana bu tarz hareketler artık normal geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Harbiden bana acayip geliyor bu kadar kin bu kadar düşmanlık. Oturduğum yerden dini bütün biri olarak ben de laf yedim. X ve Y kuşağı bir şey yapınca bütün suç o kuşaklara yıkılıyor mu? Dertleri nedir anlamıyorum bir türlü. Fark ettiyseniz Türk gençliği demeyi de bıraktılar Z kuşağı lafını bunlar icat ettiler.

Bu misvak zaten iktidar yalakası bomboş bir sayfa. Hem eğitim sistemi ile kuran ne alaka?

Bence de, bizlerin dini kurslarda yatıp kalkmamız gerekiyordu. 😂
Cinayet işleyenlere, tecavüze-istismara, beyin yıkamaya sesimiz çıkmasın falan.
Buradan sadece bu anlamı çıkartıyorsan da denecek bir şey yok.

Gençlik, önceki kuşaklar için, özellikle yobazlar için hep tehdit olarak görülüyor.
Devlet de en çok gençlikten korkuyor. Kurulu düzenlerini dönüştürme gücünün en çok gençlikte olduğunu düşünerek vasat beyinler yaratmaya çalışıyor.
80'leri, 90'ları, 2000'leri özellikle üniversite gençliği üzerindeki ağır baskılarla geçirdik.
60'lar, 70'ler de farklı değildi sanırım.

Şu 2 velet kendi sonunu hazırladı. Eğitim öğretim hayatı ve sicilleri tamamen bitti. Birisi benim önümde İncil, Tevrat fark etmez hiçbir kutsal kitaba böyle şerefsizlik yapamaz. Çok dindar olmasak da Müslümanız. Kuranı kerime böyle bir hareket yapılığını Allah bana denk getirmesin. Yemin ederim kafalarını mazgala sokup mangal yaparım. Bunlar soytarı, bunların geleceği zaten cezaevi ve soytarılıktan başka bir şey değil, ağaç yaşken imha edilmeli ve ileride can yaktıktan sonra tutuklamanın anlamı yok.

Geri
Yukarı