Technosistem Güvenilir mi ?

Dolandırıcı gibi duruyor. Sitenin arayüzü hb ile aynı zaten kopyala yapıştır yapmışlar.

Arkadaşlar 1200 TL'ye RX 580, 1280 TL'ye GTX 1060 6G satılıyor bu sitede. Ne derece güvenlidir acaba? Farklı forumlarda araştırdım, HDD ve Ekran kartı eline geçen çok fazla insan var. Ekran kartı almayı düşünüyorum, Çok tereddütte kaldım.

12 Şubat tarihli siparşim bugün geldi webdenal üzerinde geldi ancak faturalı değil. Webdenal irsaliye ile göndermiş.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2018-02-27 at 22.12.11.jpeg
    WhatsApp Image 2018-02-27 at 22.12.11.jpeg
    114,8 KB · Görüntüleme: 453
@SpermMan ürünü satın aldığınız ödemeyi yaptığınız firma fatura kesebilir. Gönderen firma farklı ise onlar sevk irsaliyesi kesebilir. Sevk irsaliyesi malın taşınması, sevk edilmesi ve teslimi için gereklidir. Malın tarafınıza ait olduğu, vergisinin ödendiği gibi konuları fatura ispatlar. Garanti belgesi var SSD 'nin içinde. Garantiye vermeye kalksak o belge yeterli olur mu fatura nüshası isterler mi bilemiyorum. Umarım faturası da gelir firmadan.

Diğer forumlardaki en güncel yorumları okuyun derim. Firma ortalıktan kaybolmuş. İstanbuldaki adreste kimse yok :) Dükkan bomboş diyorlar :) :) :) :) :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı