Tecrübelere dayalı kitap önerisi

Aklıma sonradan geldi, bende vardı, yıllar önce okuyup beğenmiştim: Zor kişiliklerle yaşamak. Toplum içerisinde farklı kişilik bozukluklarına sahip insanlar ile nasıl anlaşır, geçinirsin. Hem okuması ilginç ve keyifli, hem de hayatta değiştiremeyeceğin insanlarla iletişimde sana ve karşındakilere onlar bilmese bile yardımcı olan güzel noktalar veriyor.

www.dr.com.tr: Zor Kişiliklerle Yaşamak - Francois Lelord | 18,60TL - D&R : Kitap

Aklıma sonradan geldi, bende vardı, yıllar önce okuyup beğenmiştim: Zor kişiliklerle yaşamak. Toplum içerisinde farklı kişilik bozukluklarına sahip insanlar ile nasıl anlaşır, geçinirsin. Hem okuması ilginç ve keyifli, hem de hayatta değiştiremeyeceğin insanlarla iletişimde sana ve karşındakilere onlar bilmese bile yardımcı olan güzel noktalar veriyor.

www.dr.com.tr: Zor Kişiliklerle Yaşamak - Francois Lelord | 18,60TL - D&R : Kitap
Bizim oradaki kitapçılara bir uğrayacağım, yoksa bile DR'den sipariş ederim :)

Pek istediğim tarzda değil gibi gözüküyor?

Dikkat Vücudunuz Konuşuyor kitabını okudum, tek solukta okunabilir bir kitap.
Aynen öyle 1,5 günde rahat bitiyor :) Ve 1,5 gün sonra otobüste alçak koltuklara oturmamaya başlıyorsun.

Şuan ofisteki sandalyemi bile sonuna kadar yükseltiyorum :) Ayaklarım yere basmasa bile alçakta kalmaktan iyidir :)

Bu selamlaşma muhabbetlerini ise bilmeyen adama uygulamanın anlamı yok, gelişi güzel selamlaşıyorum hala arkadaşlarımla. Politik oyunlar yapmanın gereği yok yani :)

Bizim oradaki kitapçılara bir uğrayacağım, yoksa bile DR'den sipariş ederim :)
Bizim buradaki kitapçıda çok standart kitaplar var. Aradığım hiçbir kitabı bulamıyorum.
Geçen aklımda 10 kitapla gittim, hiçbiri çıkmadı.
İnternetten alışveriş ise biraz mantıksız geliyor. Kitap 10 lira ise hiç yoktan 5TL kargo parası ödüyoruz.

Arkadaşlar bir kitap istiyorum 30-40-60'lı yaşlarda bir yazar yazsın.
Her manada görmüş geçirmiş ve tecrübe edinmiş birisi olsun istiyorum.

Bak genç, şunları şunları yap ama şunları şunları asla yapma çünkü şöyle şöyle olur desin istiyorum.
Bu tarz bir kitap bilen var mı acaba?

Kadir Mısırlıoğlu Tahrif Hareketleri 3 cilt. Bitirdim
Oldukça siyasi ve yakın tarih diyebilirim. Tarihi bilmeyen gelecek için tecrübeli değildir benim görüşüm.
Kitap ilk başlarda yavaş ilerlese de sonra bırakamıyorsun diyebilirim.

Tabi biraz araştırarak okuyun derim aradığım şey değil, olmasın :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı