Tehdit edildim

Hocam 2 şekilde de rezil olacak zaten. Ben arkadaşın az dayakla atlatmasındayım.

Dostum bu çocuk şimdi dayak yiyecek hem de babasının karşısına çıkacak. Veya gidip o çocuktan özür dileyecek ve konu kapanıp bitecek, sence hangisi daha akla mantığa uygun?

Dostum bu çocuk şimdi dayak yiyecek hem de babasının karşısına çıkacak. Veya gidip o çocuktan özür dileyecek ve konu kapanıp bitecek, sence hangisi daha akla mantığa uygun?
Hangi serseri özür dileyip az dövüp bırakır Allah aşkına ya.

Hangi serseri özür dileyip az dövüp bırakır Allah aşkına ya.

Böyle tiplerin olduğu mahalledeyim sizi dövmek yerine size zorla özür dilettiriyorlar. Arkada mahallede ben şu şu çocuğa özür dilettim diyorlar.

Bu serserilerde beyin yok galiba hocam kendisi Tanrı olarak görüyor galiba özür diletim vs serseri işte ne beklersin adam değil mayone değil.

Ben mahalle örneğini verdim ama bu arkadaş okulda. 1 yıl boyunca özür dilesede dayak yesede herkese madara olacak hatta koridorda gezmeye yüzü olmayacak bile.

Bu serserilerde beyin yok galiba hocam kendisi Tanrı olarak görüyor galiba özür diletim v.s serseri işte ne beklersin adam değil mayone değil.
Kendilerini her şeyin üstünde görenlerden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…