Tehdit edildim

İtraf sayfası denemez aslında 3 ayda hiç itraf tarzı şeyler olmadı.

Bence çıkışta güvenliğin yanında oyalan yeter baktın gözüne çarptı güvenliğe gösterirsin o fırça yerken sen topuk kacarsin.

İtraf sayfası denemez aslında 3 ayda hiç itraf tarzı şeyler olmadı.

Psikolog onayım çıksaydı resmi kurumda masa başı bir işe girecektim.

Tanıdık olsa iyi olurdu aklıma akasya durağındaki Osman geldi adam tazminat ödememek için deli taklidi yapıyordu.

Bence çıkışta güvenliğin yanında oyalan yeter baktın gözüne çarptı güvenliğe gösterirsin o fırça yerken sen topuk kacarsin.
güvenlik bulunmuyor, okulda güvenlik kulubesinde nöbetçi öğrenciler oluyor

Tanıdık olsa iyi olurdu aklıma akasya durağındaki Osman geldi adam tazminat ödememek için deli taklidi yapıyordu.
yarından sonra harbici deli olabilirim

Merhaba, 18 yaşında lise son sınıf olarak okuyorum. Okulda canım sıkılırken okul adına bir sayfa açtım ve bu sayfada yaptığım birkaç iyi şey ile okulda herkesçe tanındım ama kimse beni tanımıyordu gizli bir şekilde yapıyorum. Dün sabah kendi sınıfımda bir kızı taciz etmeye çalışan bir serseriyi dövülmesi için mesaj atmıştım ve birkaç olay yüzünden kim olduğum hakkında bir mesaj geldi "ayıp ediyosun (ismim)" şekilde yarın okula gidip minimum dayakla veya hiç dayak yemeden nasıl çıkarım? Ayrıca hesabı kapatmayı düşünürken oldu bu.

Dostum okul sayfası açmışsın iyi güzel de, kendini ifşa etmeseydin iyiydi yani sırf popülerlik ve tanınmak için bu sorumluluğu üstlenmen mantıksız, böyle şeyleri öngöremediğini biliyorum ancak bir hesap açarken iki kere düşünmelisin. Neyse tecrübe olmuş oldu, umarım okulda sorun yaşamazsın. Bence tehdit edildiğini öğretmenlerine anlatmalısın.

Kavga etmekten korkuyor musun? Eğer korkuyorsan git çocukla konuş abi özür falan de dayak yemek istemiyorsan. 18 yaşında bu işlerle uğraşıp kendinizi ifşa etmeniz ayrı komik zaten :D

Merhaba, 18 yaşında lise son sınıf olarak okuyorum. Okulda canım sıkılırken okul adına bir sayfa açtım ve bu sayfada yaptığım birkaç iyi şey ile okulda herkesçe tanındım ama kimse beni tanımıyordu gizli bir şekilde yapıyorum. Dün sabah kendi sınıfımda bir kızı taciz etmeye çalışan bir serseriyi dövülmesi için mesaj atmıştım ve birkaç olay yüzünden kim olduğum hakkında bir mesaj geldi "ayıp ediyosun (ismim)" şekilde yarın okula gidip minimum dayakla veya hiç dayak yemeden nasıl çıkarım? Ayrıca hesabı kapatmayı düşünürken oldu bu.

Kendinizi ele vermeniz kötü olmuş yarın 20 kişi gelirlerse kaçacak yerinde yoksa (dayak yiyeceğini anladıysan) 20 kişinin içinden en azından birisine yumruk at çenesine burnuna fark etmez en azından boş kalmazsın ilk vuruşu sen yap. Yada git özür dilerim abi bir daha yapmayacağım diyip kaçmaya çalışabilirsin ama tavsiye etmem ezdirme kendini.

@giovanni3453 Düşüncen içinde boğul kanzi :D

Kendinizi ele vermeniz kötü olmuş yarın 20 kişi gelirlerse kaçacak yerinde yoksa (dayak yiyeceğini anladıysan) 20 kişinin içinden en azından birisine yumruk at çenesine burnuna fark etmez en azından boş kalmazsın ilk vuruşu sen yap. Ya da git özür dilerim abi bir daha yapmayacağım deyip kaçmaya çalışabilirsin ama tavsiye etmem ezdirme kendini.

Siz galiba hiç kavga etmemişsiniz. Özür dileyip mevzudan az dayakla sıyrılmak var, adamın birine yumruk atıp 20 kişiden öldürülesiye dayak yemek var. Siz hangisinizi seçersiniz? Bana göre dayak yemek özür dilemekten daha onur kırıcı.

Siz galiba hiç kavga etmemişsiniz. Özür dileyip mevzudan az dayakla sıyrılmak var, adamın birine yumruk atıp 20 kişiden öldürülesiye dayak yemek var. Siz hangisinizi seçersiniz? Bana göre dayak yemek özür dilemekten daha onur kırıcı.

Kanka özür dilesen bile ne az dayak yemeği sen hangi devirdesin benim arkadaş özür diledi (korktu küfür etmişti) hala bacağı kırık 6 aydır arkadaş hem rezil olsun hem altında kalsın siz çok haklsıınız bence teşekkürler cevap için.

Geri
Yukarı