Tehdit edildim

Kanka özür dilesen bile ne az dayak yemeği sen hangi devirdesin benim arkadaş özür diledi (korktu küfür etmişti) hala bacağı kırık 6 aydır arkadaş hem rezil olsun hem altında kalsın siz çok haklsıınız bence teşekkürler cevap için.

Hocam 2 şekilde de rezil olacak zaten. Ben arkadaşın az dayakla atlatmasındayım.

Kendinizi ele vermeniz kötü olmuş yarın 20 kişi gelirlerse kaçacak yerinde yoksa (dayak yiyeceğini anladıysan) 20 kişinin içinden en azından birisine yumruk at çenesine burnuna fark etmez en azından boş kalmazsın ilk vuruşu sen yap. Ya da git özür dilerim abi bir daha yapmayacağım deyip kaçmaya çalışabilirsin ama tavsiye etmem ezdirme kendini.

@giovanni3453 düşüncen içinde boğul kanzi :D

Dostum bu çocuk şimdi dayak yiyecek hem de babasının karşısına çıkacak. Veya gidip o çocuktan özür dileyecek ve konu kapanıp bitecek, sence hangisi daha akla mantığa uygun?

Böyle tiplerin olduğu mahalledeyim sizi dövmek yerine size zorla özür dilettiriyorlar. Arkada mahallede ben şu şu çocuğa özür dilettim diyorlar.
Bu serserilerde beyin yok galiba hocam kendisi Tanrı olarak görüyor galiba özür diletim v.s serseri işte ne beklersin adam değil mayone değil.

Bu serserilerde beyin yok galiba hocam kendisi Tanrı olarak görüyor galiba özür diletim vs serseri işte ne beklersin adam değil mayone değil.

Ben mahalle örneğini verdim ama bu arkadaş okulda. 1 yıl boyunca özür dilesede dayak yesede herkese madara olacak hatta koridorda gezmeye yüzü olmayacak bile.

Geri
Yukarı