Tehdit ediliyorum

Beline oyuncak silah koymuş mafyayım diye geziyor, daha fazla vakit kaybetmeden ilgili birimlere şikayet etmelisin.

Öyle yapacağım en kısa sürede.

Hakaret davası açabilecek durumunuz var mı? Boş tehdit de olabilir gerçekte, sonuç olarak mesaj olarak attıkları için her şey belli. Şikayetçi olun.

Evet durumum var.

Evet merhaba arkadaşlar başıma saçma bir olay geldi. Bir kız ile konuşmaya başladım. Kız beni öncesinde beğenmiş ve konuşmaya başladık. Bu kızın, kız arkadaşı bizim konuştuğumuzu konuştuğu erkeğe söylemiş. O erkek de gidip seven erkeğe söylemiş. Onlar gelip 3 kişi gecenin 1 buçuk 2 sularında bana yazdılar küfürlü şeyler. Yok üst üste koyarım falan... Doğru düzgün konuyu bilmeden tehditler aldım ve bir tanesi bacağımı kıracağını söyledi. Bu durumda ne yapmalıyım? Polise gidip şikayet etmeli miyim? Ertesi günlerde bana sorun çıkarırlar mı? Afrika da mıyız ya insan istediği ile konuşamıyor mu?

Hocam mesajlar silinmeden kaydedin mesajları bir şey yapamazlar o mesajları koz olarak kullanırsın.

Kardeşim yanlış yapmışsın. Bu tiplere karşı sonucu ne olursa olsun alttan falan ALAMAZSIN. Sana kızı engelle demiş, sen de tutup tıpış tıpış engellemişsin. Hangi şehir? Antalya'da isen ulaşsana bana tüm dertlerine derman olayım.

Evet merhaba arkadaşlar başıma saçma bir olay geldi. Bir kız ile konuşmaya başladım. Kız beni öncesinde beğenmiş ve konuşmaya başladık. Bu kızın, kız arkadaşı bizim konuştuğumuzu konuştuğu erkeğe söylemiş. O erkek de gidip seven erkeğe söylemiş. Onlar gelip 3 kişi gecenin 1 buçuk 2 sularında bana yazdılar küfürlü şeyler. Yok üst üste koyarım falan... Doğru düzgün konuyu bilmeden tehditler aldım ve bir tanesi bacağımı kıracağını söyledi. Bu durumda ne yapmalıyım? Polise gidip şikayet etmeli miyim? Ertesi günlerde bana sorun çıkarırlar mı? Afrika da mıyız ya insan istediği ile konuşamıyor mu?
Şikayet edin polise.

Yeni konular

Geri
Yukarı