Tehdit ediliyorum

Evet merhaba arkadaşlar başıma saçma bir olay geldi. Bir kız ile konuşmaya başladım. Kız beni öncesinde beğenmiş ve konuşmaya başladık. Bu kızın, kız arkadaşı bizim konuştuğumuzu konuştuğu erkeğe söylemiş. O erkek de gidip seven erkeğe söylemiş. Onlar gelip 3 kişi gecenin 1 buçuk 2 sularında bana yazdılar küfürlü şeyler. Yok üst üste koyarım falan... Doğru düzgün konuyu bilmeden tehditler aldım ve bir tanesi bacağımı kıracağını söyledi. Bu durumda ne yapmalıyım? Polise gidip şikayet etmeli miyim? Ertesi günlerde bana sorun çıkarırlar mı? Afrika da mıyız ya insan istediği ile konuşamıyor mu?

Polise şikayet etmelisin ama hiçbir ceza almayacaklarına eminim tabii amcan falan varsa ayrı.

Polise şikayet edeceğimi bir arkadaşına söyledim ve kimseden korkularının olmadığını ve bunlarla mı tehdit ediyorsun dedi.

O kızı ona ayarlamaya çalışmışlar ama kız istemiyormuş.

Seven kişi de benimle olmazsa kimseyle olamaz diyor bana.

Patladım vallaha bu olaya. Eski kafada kalmış bu kertenkeleler. 4 5 kişi toplayıp kendilerini bir şey sanıyorlar. Siz en iyisi yakınlarınıza anlatın bu olayı. Polise söylemeyi de unutmayın ki akılları başlarına gelsin. Eğer kendinizi iyi hissetmiyorsanız birkaç gün yanınızda kesici madde taşıyın ama göz korkutmak için. Onun dışında kullanmayın. Eğer baktınız karşınıza çıkmıyorlar taşımazsınız bir daha. (kesici madde taşımanızı önermem.)

Çevresi böyle olan kızdan uzak dur zaten, kız ayrı bela olur çevresi ayrı bela olur başına, boşa vakit harcama.

Kız öyle tiplerle gezen biri değil zaten kız istemiyor o beni tehdit edenlerden bir tanesi kız ile aynı sınıfta.

numaralarını ver bende bilgilerini bulayım sende onları tehdit et karşılıklı olsun.
bir tanesinin numarası mevcut elimde ama instagramda sıkıntı olduğu için şuanda eski mesajları yükleyemiyorum

Kız öyle tiplerle gezen biri değil zaten kız istemiyor o beni tehdit edenlerden bir tanesi kız ile aynı sınıfta.

bir tanesinin numarası mevcut elimde ama instagramda sıkıntı olduğu için şuanda eski mesajları yükleyemiyorum
bulduğunda haber et

Dağ başı değil ya. Polis, savcı var. Görüşmelisin karakolda polisler ile. Yaşın küçük olduğundan ilgilenirler. Farklı çözümler arayıp hayatını karatma.

Geri
Yukarı