Tehdit ediliyorum

Yazdıkları platformdan alt bir hesap açıp onları korkutabilirsin. Atacağın mesaja bilgilerini de ekleyerek korkularını ikiye katlayabilirsin.

Çocuğun Instagram hikayesinde silahla resimleri var öyle de olabilir tabii 😀

Hayatı boyunca o silahla havaya bile ateş etmemiştir karşı karşıya gelecek olursanız yapacağı ilk şey cebindeki sustalı çakıyı açmak olur ama merak etme bıçağı vurmaya cesaretleri yok bu tiplerin küçük bir yerde yaşadığınızı söylediniz hiç yok mu bunların dilinden anlayan tanınan bir tanıdığınız.

Kız öyle tiplerle gezen biri değil zaten kız istemiyor o beni tehdit edenlerden bir tanesi kız ile aynı sınıfta.

Bir tanesinin numarası mevcut elimde ama Instagram'da sıkıntı olduğu için şu anda eski mesajları yükleyemiyorum.

Hemen Fight Club izle.

Böyle tipler genelde adamakıllı dövülene kadar böyle krallıklarını taslıyorlar sağlam bir dayak lazım böylelerine.

Hayatı boyunca o silahla havaya bile ateş etmemiştir karşı karşıya gelecek olursanız yapacağı ilk şey cebindeki sustalı çakıyı açmak olur ama merak etme bıçağı vurmaya cesaretleri yok bu tiplerin küçük bir yerde yaşadığınızı söylediniz hiç yok mu bunların dilinden anlayan tanınan bir tanıdığınız.

Aslında var onlarla da konuşmam lazım.

İşte daha sonrasında kickboks geçmişim vb şeylerim var dedi 5 yıl yaptım falan dedi.

Buradan ama özel geçmek yasak sorun olabilir bilemedim.

Bende bilmiyorum pek.

Geri
Yukarı