Tehdit ediliyorum

Yahu şu sosyalde en nefret ettiğim şey, insanların önemli konularda önce ailesine gitmeyip burada konu açması. Burada siz konu açarsanız birisi "git dayak at", biri "polise şikayet et" falan der. Ailene git söyle. Ha onlarda takmaz ise polise git ya zor değil. İnternette kimse duruma şahit değil sana kim yardım edecek?

Şimdi o konuda haklısın ama konu çok saçma olunca aileye gitmek bilemedim yani.

@xiquse kahveni yap korkma sakinleş dışarı fazla çıkma çıkacaksanda yanında bıçak bulunsun ağır bir şey olursa polise gidersin söyleyeceklerim bu kadar.
Sakinleş? Kahve yap? Dışarı fazla çıkma? Kürt çeteleri acımasızlardır. Hep birlikte saldırırlar. Nerede yaşadığına kadar bulurlar. Bir önlem alınması zorunlu. Bıçak taşımak hem yasak hem de çözüm değil. Polisler ne güne duruyor acaba???????

Sakinleş? Kahve yap? Dışarı fazla çıkma? Kürt çeteleri acımasızlardır. Hep birlikte saldırırlar. Nerede yaşadığına kadar bulurlar. Bir önlem alınması zorunlu. Bıçak taşımak hem yasak hem de çözüm değil. Polisler ne güne duruyor acaba?

Ne dedim aga gidecekse gitsin polise. Bence de gitsin.

İlk bana yazan çocuk silahlı resim olan. Korkusu olmayanda o bacak kıracak olan da arkadaşı.

Sakinleş? Kahve yap? Dışarı fazla çıkma? Kürt çeteleri acımasızlardır. Hep birlikte saldırırlar. Nerede yaşadığına kadar bulurlar. Bir önlem alınması zorunlu. Bıçak taşımak hem yasak hem de çözüm değil. Polisler ne güne duruyor acaba?

Polise gideceğim hafta içi.

Dosya Ekleri

• 1670164070999.jpg
    1670164070999.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 66
  • 1670164070977.jpg
    1670164070977.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 60
  • 1670164071019.jpg
    1670164071019.jpg
    11,8 KB · Görüntüleme: 60

Yeni konular