Tehdit ediliyorum

Aynen öyle konu da bayağı uzadı ben polisler ile iletişime geçip gelişmleri buradan aktarayım teşekkür ederim herkese yardımlarınız için.

Polislerden korkmuyorlarmış ya polisler sağlam bir dayak atsa ne güzel olur benimkilere.

Ha bu arada eğer bunlarla aynı okuldaysanız sizi çıkışta bekleyebilirler polisler bir ziyaret ettikten sonra okula gitmenizi şiddetle öneririm.

Hocam ben sana taktiği veriyorum. Okulda sağda solda toplayabildiğin kadar adam topla. Kekoyu parka vs bir yere davet et konuşmak için. Bir tane muşta al elini arkada gizle tam konuşurken dikkatini dağıtıp yüzüne vur yerden kalkamaz zaten o sırada sizinkiler de saldırsın tertemiz çözülür olay.
Muştayla kavgaya girse hem parmakları gider hem sicili gider. Aklı varsa konu sahibi bnu yapmaz zaten :D.

Polislerden korkmuyorlarmış ya polisler sağlam bi dayak atsa ne güzel olur benimkilere
Ergenlik. 2-3 polis aynı anda sorguya çekip iki üç bağırsa sokak ortasında altına işer :D

Şu trollün mesajlarına cevap vermeyin hocam.
Konu sahibi ciddiye alır falan diye verdim yoksa böyle düşünen birinin düşüncesini ben değiştiremem

Aynen öyle konu da bayağı uzadı ben polisler ile iletişime geçip gelişmleri buradan aktarayım teşekkür ederim herkese yardımlarınız için.

Polislerden korkmuyorlarmış ya polisler sağlam bir dayak atsa ne güzel olur benimkilere.

Mahkeme salonuna çıkınca hüngür hüngür ağlayacak sana bunları diyen şahıs eğer senden af isterse onu sakın affetme.

Konuşmalar soldan sağa sıralı bir şekilde dahası da var da atmadım.

Seni pis eder ha abisi. Üf erkek erkek Allah Allah ne bu böyle. Bunları var ya öldüresiye döveceksinde işte mitoz bölünüyorlar katlana katlana başkaları geliyor. Ver polise bunları yapışsın senin paçalarına. Kanun var nizam var.

Geri
Yukarı