Tehdit ediliyorum

Konuyu baştan sona okudum. Yaklaşık 15 dakika sürdü fakat garip bir şekilde çok sarıyor. Devamını bekliyorum hocam. He bu arada istersen forumdan adam toplayıp gidelim hayırdır.(!)

Konuyu baştan sona okudum. Yaklaşık 15 dakika sürdü fakat garip bir şekilde çok sarıyor. Devamını bekliyorum hocam. He bu arada istersen forumdan adam toplayıp gidelim hayırdır.(!)
gelişmeleri yazarım

Kardeşim adres ver gelelim diyenlerin %90'ının gelmeyeceğinden eminim bu arada. Gaza gelmeyin, mahkemeye verin.

Tamamdır teşekkürler.

Evet merhaba arkadaşlar başıma saçma bir olay geldi. Bir kız ile konuşmaya başladım. Kız beni öncesinde beğenmiş ve konuşmaya başladık. Bu kızın, kız arkadaşı bizim konuştuğumuzu konuştuğu erkeğe söylemiş. O erkek de gidip seven erkeğe söylemiş. Onlar gelip 3 kişi gecenin 1 buçuk 2 sularında bana yazdılar küfürlü şeyler. Yok üst üste koyarım falan... Doğru düzgün konuyu bilmeden tehditler aldım ve bir tanesi bacağımı kıracağını söyledi. Bu durumda ne yapmalıyım? Polise gidip şikayet etmeli miyim? Ertesi günlerde bana sorun çıkarırlar mı? Afrika da mıyız ya insan istediği ile konuşamıyor mu?
Yani genelde bu sözler kuru sıkı oluyor fakat yaşınız kaç bilmiyorum ama muhtmelen lise veya ortaokula gidiyorsunuz . Polise ve savcılığa mesajlarını ss alıp ihbarda bulunacağını söyle veya bulunduğunu . Muhtemelen uzatmaz korkar zaten . Eğer cidden öyle bişey yapacak yürek olsa konuşmaz yapardı . Sen boş ver .

Yeni konular

Geri
Yukarı