Tek arkadaşımla küstüm arkadaşım kalmadı

Bende muzdarip gibi gözüküyorum galiba. Bunun tek yolu ilaç mı?
Yok kardeşim değil. Siz gökten, ilaçtan bir şeyin gelip sizi kurtarmasını beklediğiniz sürece bu fobiye sahip olursunuz. Spor salonuna yazılacaksın, düzenli besleneceksin bitti.

Öncelikle kimse kimseye ilaç tavsiye etmesin, tavsiye edilen herhangi bir ilacı da evinizde var diye kullanmaya kalkmayın.
Konuyu çok uzun uzadıya okuyamadım. Başlık sahibine şunu söyleyim, kimseye borçlu yada gebe değilsin. Hayatına insanlar girecek ve çıkacak. Çıkanlar için üzülme aksine yol yakınken gittikleri için sevin. Sana zaman kaybettirmedikleri için kendini şanslı say.

Yok kardeşim değil. Siz gökten, ilaçtan bir şeyin gelip sizi kurtarmasını beklediğiniz sürece bu fobiye sahip olursunuz. Spor salonuna yazılacaksın, düzenli besleneceksin bitti.

Benim de demek istediğim zaten tek çaresi ilaçmı gibisinden hocam. Yoksa bende istemem ilaca bağlı olmayı.

Benim de demek istediğim zaten tek çaresi ilaçmı gibisinden hocam. Yoksa bende istemem ilaca bağlı olmayı.
Hocam verilen ilaçlar testostoron içermediği müddet sadece beyninizi uyuşturur. İnsan salonda kendi vücudunu keşfedince çok sağlam özgüven kazanıyor. İlaçlar falan çok uç durumların işi ve sizin durumun öyle olduğu sanmıyorum.

Hocam verilen ilaçlar testostoron içermediği müddet sadece beyninizi uyuşturur. İnsan salonda kendi vücudunu keşfedince çok sağlam öz güven kazanıyor. İlaçlar falan çok uç durumların işi ve sizin durumun öyle olduğu sanmıyorum.

Yaşadığım tramvalar sağ olsun. Bu hale geldim. :)

Yaşadığım tramvalar sağ olsun. Bu hale geldim. :)
Taciz vakası olmadıkça bahanedir hocam bunlar. Forumda üvey annesi tarafından yangına terkedilen ve insan üstü travmalara maruz kaldığını anlatan bir adam vardı. Aslında çok bilinen biri ama adını sürekli değiştiriyor. Yurtdışında kral olmuş adam. Bizim hayatta erişemeyeceğimiz parçalarla oyuncak gibi bilgisayar topluyor. Olay insanın içinde bitiyor. Neyse iyi geceler herkese ben yatıyorum. Umarım geçen gün olduğu gibi 15 dakikalık rüyalar görmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı