Tek bilgisayarda hem Windows 10 hem de Linux sıkıntı çıkarır mı?

Sisteminiz UEFI. Dual boot konusunda ekstra uğraşmanıza gerek yok. Deneyebilirsiniz.

Tamamdır sizden küçük bir ricam daha olacak Linux'un kurulum linki ya da Dual boot dediğinizin kurulum linki ya da videosu varsa buradan yollayabilir misiniz dediğim gibi çok fazla bir bilgim yok sadece eskiden Android Phoenix OS diye bir şey kurmuştum o olmuştu Linux da olur kafasındayım.

Hocam Linux'u bir flash bellekten bile kullanabilirsiniz. Bu geçici bir yöntemdir fakat böyle çalışan Linux dağıtımları da var. Eğer Windows'un yanında kullanmak isterseniz benim tavsiyem Windows'un içinde olmadığı ikinci bir disk kullanmak.

Bir de ömür boyu değil de ihtiyaca göre kullanın bence.

Tamamdır sizden küçük bir ricam daha olacak Linux'un kurulum linki ya da Dual boot dediğinizin kurulum linki ya da videosu varsa buradan yollayabilir misiniz dediğim gibi çok fazla bir bilgim yok sadece eskiden Android Phoenix OS diye bir şey kurmuştum o olmuştu Linux da olur kafasındayım.

Linux Mint, Fedora gibi dağıtımların YouTube üzerinde kurulum videosu vardır. Onlara bakıp kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı