Tek kulaklık veya hoparlörü 2 sistemde kullanmak

atakanyzb

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlığı okuyarak anlayamamış olabilirsiniz belki, daha detaylı açıklayacağım.

1 numaralı PC'de bir yazılım var ve istedikleri program dışındaki herhangi bir başka programı açarsam yazılım otomatik olarak kapatıyor.
2 numaralı, özellikleri düşük bir PC var boşta, masaüstü.

Ben 1 numaralı PC'de çağrı yaparken istediğim zaman 2 numaralı PC'den de müzik dinlemek istiyorum, tek kulaklık ile aynı anda bu mümkün mü?

Başlığı doğru yere açamadıysam affola düzeltirseniz çok sevinirim.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Bağlanması sorun değil. Arkadaşın sorduğu ikisini aynı anda kullanmak sanırım. Bende Jabra elite 75t var. Hali hazırda 2 cihaza bağlanılabiliyor. Ama sadece bir cihazın sesini aktarıyor. Mesela bilgisayarda müzik dinlerken telefondan bildirim geldiğinde müziğin sesi kesiliyor ve bildirim sesi geçtikten sonra devam ediyor. İki cihazı aynı anda kullanamıyorum.

Bağlanması sorun değil. Arkadaşın sorduğu ikisini aynı anda kullanmak sanırım. Bende jabra Elite 75t var. Hali hazırda 2 cihaza bağlanılabiliyor. Ama sadece bir cihazın sesini aktarıyor. Mesela bilgisayarda müzik dinlerken telefondan bildirim geldiğinde müziğin sesi kesiliyor ve bildirim sesi geçtikten sonra devam ediyor. İki cihazı aynı anda kullanamıyorum.

Evet ikisini aynı anda kullanmayı sormuştum bir cihaz aracılığı ile yapabilir miyim diye de sanırım olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı