Tek RX 5600 XT ile Ethereum madenciliği

Arkadaşlar denemek için 3-5 gün kazmak istiyorum sizce güncel dolar kuru ve ETH ile ne kadar kazanırım bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen?
Eğer günlük Kaar'ım iyi olursa rig kurmayı düşüneceğim.

41mh/s'ye 110W almış böyle ayda 580TL kazanırsın sistemininde tahmini 180W tüketiceğini düşünsek 100TL elektrik gelir yani tahmini ayda 480-500 arası kazanırsın.
Teşekkürler.
41mh/s'ye 110W almış böyle ayda 580TL kazanırsın sistemininde tahmini 180W tüketiceğini düşünsek 100TL elektrik gelir yani tahmini ayda 480-500 arası kazanırsın.
Kart üzerinden mh/s hesaplayacağım bir site biliyormusunuz ?

ETH fiyatları sabit kalmıyor yani aniden düşüş olabilir ama günlük iyi para geliyor sayılır.
10-15 günde bir T6 Ultra vs gibi bir soğutucu parası(150-200 TL) çıkıyor gibi düşün. :d Kart bende olsa 24 saat aralıksız değil de günde 20 veya 16 saat yapardım kendi kullandığım PC'de olsa.

ETH fiyatları sabit kalmıyor yani aniden düşüş olabilir ama günlük iyi para geliyor sayılır.
10-15 günde bir T6 Ultra vs gibi bir soğutucu parası(150-200 TL) çıkıyor gibi düşün. :d kart bende olsa 24 saat aralıksız değil de günde 20 veya 16 saat yapardım kendi kullandığım PC'de olsa.

Aynen elinde ekran kartı olanlara mining çok çok mantıklı mesela bu değerlerle kendini 6-7 ayda rahat çıkartıyor. Şu an elimde ekran kartı olsa direk başlarım mininge önerim sizinde yapmanız.

Aynen elinde ekran kartı olanlara mining çok çok mantıklı mesela bu değerlerle kendini 6-7 ayda rahat kendini çıkartıyor. Şu an elimde ekran kartı olsa direk başlarım mininge önerim sizinde yapmanız.
marjin trade yaptım bu zamana kadar mining hakkında hiçbir bilgim biraz nasıl yapıldığını araştırmam lazım sonrasında belki rig kurabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı